Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt szeretném meg kérdezni...

Azt szeretném meg kérdezni milyen sportokat ajánlotok egy fűzősnek? Bármi jöhet többi lent!

Figyelt kérdés

lány vagyok 13 éves és egy olyan sportot keresek amit lehet fűzőben végezni

előre köszihh


2009. okt. 12. 19:22
 1/7 A kérdező kommentje:
jah és ez egy gerincet javító fűző műanyagból van :))
2009. okt. 12. 19:24
 2/7 anonim válasza:

ez jó kérdés!

Én mondjuk mütött vagyok, nem füzős, de nem tudok futni, pedig nagyon szeretnék.. mást meg pláne nem..:(

2009. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:/ :((
2009. okt. 12. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
és azt mindig kell viselned? Mert mondjuk úszhatnál az is jót tesz a gerincnek.
2009. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem 3 órám szabad de kérték hogy sportban inkább viseljem ne hogy rossz mozdulatot tegyek
2009. okt. 12. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
sakk:)amúgy torna, torna, torna.de a fűzőnek nem kell mindig rajtad lennie nem?
2009. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nemtudom. Nekem azt mondták hogy viseljek, de nem foglalkoztam velük, hanem sportoltam (kondiztam, kondizok). A tartásom mára teljesen helyre jött és az orvos sem érti mért akarták egykor rámadni. Tehát amit tanácsolni tudok: kondizz, de ÉSSZEL. Bár gondolom 13 évesen még nem akarsz lejárni, ebben az esetben gyakorlatilag teljesen mindegy mit, a lényeg hogy sportolj valamit, mert ha magára hagyod a gerinced akkor csak rosszabb lesz ahogy telik az idő
2009. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!