Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzés utáni fehérjét...

Milyen edzés utáni fehérjét javasoltok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok dönteni... Vannak azok a termékek amiknek jó a reklámjuk (scitec, biotech, stb) de amiket itt olvasgattam számomra - szinte - teljesen ismeretlenek. Természetesen a kajám rendben lesz, már csak a megfelelő fehérjét kellene kiválasztani.

2013. jún. 21. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Minderképpen tejsavó fehérjét vegyél edzés utánra.


- Scitecnél ott van pl a 100% whey protein prof, de ezt gondolom nem kell bemutatni

- Twinlab esetében a 100% whey protein fuel

- optimum nutrition esetében pl: 100% whey protein gold standard

- vpx: syngex


Ezeket használtam eddig. Mivel a többiről nincs személyes tapasztalatom, így azokról nem nyilatkoznék. De igazából olyan hú de hatalmas nagy különbség nincsen köztük. Néhány személyes megjegyzésem azért lenne: 1. Sok esetben csak a hatalmas marketing költségeket fizettetik meg veled. 2. Nem feltétlenül van szükséged a legdrágább fehérjére, hobbi szinten legalább is nem az a pár plusz % fog számítani, hisz 3. a jó étrend sokkal többet ér.


hirtelen ennyi jutott eszembe. :) Én ezek közül jelenleg a gold standard whey-t favorizálom, de a többi is jó választás.

2013. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tap bela ***** válasza:

Edzés utánra gyors felszívódású whey proteint nézz ki magadnak. Olyat amiben hozzáadott szénhidrát nincs. Pénztárca függő, hogy koncetrátum, vagy izolátum, vagy ezek keveréke....


Szerintem totális megvelelő az MHN 100% whey, ami 3kg = 12.300Ft. Ezért az árért kapsz whey koncentrátumot +ízeket + emésztőenzimet. Hozzáadott szénhidrát nincs. Felesleges adalékanyagok nincsenek. Íztől függően a maximálisan elérhető 73%-77%-os a protein tartalom.

2013. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!