Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Norbi duci torna mennyire...

Norbi duci torna mennyire használ?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni,ezért láttam ezeket a kissé régi,pár évvel ezelőtti Norbi duci torna videókat,és már ki is próbáltam. Norbi a videóban azt mondja hogy a tornában olyan pontokra öszpontosit,amik eléggé jól égetik a zsirt és még örömöt is okoz a mozgás. Ki próbálta ki hosszútávon? Jobb lenne a Rubint Réka?
2013. jún. 23. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Mindkettő egy kalap szart ér.Ha testformálás akkor ajánlom letöltésre a Sárga Kapszula című könyvet.Norbi és a követői idióták
2013. jún. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Norbi egyáltalán nem, a követői viszont tény, hogy idióták... Norbi rohadtúl jól tolja, egyszerűen tudja hogyan lehet lefogyni, ő is lefogyott bizonyítékul. Tanult róla rengeteget, ismeri a tápanyagokat, tudja mit miért és mikor kell enni. Írt belőle néhány könyvet, persze nem írt le benne semmi olyat, amit már más ne tett volna, de ő egy olyan közvetlen formában tette, hogy minden dagadt vidéki háziasszony bezabálja. Nagyon jól, úgy szedte össze a könyveit, és videóanyagait, hogy csak az ő tanácsait lásd, és ne lásd mögötte a logikát... majd erre az anyagra épített egy franchise rendszert, amiből milliókat profitál... Tehát az én szememben Norbi egy zseni... Egy undorító számító, más emberek lelki nyomorából profitáló zseni...
2013. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De, hogy a kérdésre is válaszoljak, megfelelő étrend nélkül duci tornázhatsz akármelyik media"guru" videóira, ameddig több kalóriát viszel be, mint amennyit elfogyasztasz, addig egy grammot nem fogsz fogyni...
2013. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
[link] ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt!Én norbi duci tornájával és az oldal segítségével fogytam 2 hónap alatt 8 kilót :)az a lényeg hogy több kalóriát égess el mint amennyit beviszel , de ne éhezz!Mert ha túl kevés kalóriát viszel be a szervezeted éhező üzemmódba kapcsol és nem fogsz fogyni,és kialakulhat jojó effektus is és dupla annyit fogsz felszedni mint amennyit lefogytál.
2014. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!