Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak combból?

Hogyan fogyjak combból?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Tudom, hogy nincs olyan, hogy csak a combból fogyok, hanem egész testből, de legfőképpen onnan szeretnék. Atlétikázom, de mostanában nagyon elhanyagolom, mert suliban elfáradok, meg lusta is vagyok elmenni. Nem tudtok valamilyen tornagyakorlatot amit itthon is el tudok végezni? Vagy esetleg valami diétát, amihez nem kell extra dolgokat venni? Ez azért fontos mert még csak 15 éves vagyok és anyu nem engedné meg, hogy elkezdjek diétázni, nem is venne emiatt zsírszegény ételeket, mert szerinte teljesen normális az alakom, de én nem így látom és már a suliban is mondták, hogy kicsit duci a combom. Remélem tudtok valamit segíteni. Ja és nem kéne azért olyan sokat leadnom, szóval annyira extrém fogyókúra nem kell.

Köszönöm előre is a normális válaszokat!



2012. okt. 14. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

annyit tudsz tenni,hogy megpróbálsz fehérjedúsabban enni.

húsokat,tojást,túrót,melléjük mehet zöldség.

a köretekből lehet bevinni olyan sok kalóriát,hogy súlytöbblet alakuljon ki.

szóval nem kell diétázni,csak az ételek összetételét átalakítani.

pl

eddig ettél ebédre egy jó nagy darab rántotthúst,és egy adag rizst.

ez mehet ugyanúgy,csak a rizset felezd le.

2012. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!