Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem bírok húzódzkodni?

Miért nem bírok húzódzkodni?

Figyelt kérdés
Van rajtam fölösleg, de húzódzkodáson kívül minden más megy. Fekvőtámasz, asztalra feltett lábbal 100-ig el szoktam menni. Kézenállásból is kitolom magam 50x. Híd, minden más megy, de felhúzni nem bírom magam, kb csak az orrom vonaláig. Mit csinálok rosszul?
2013. jún. 26. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A bicepszed és a hátad gyengébb,vagy nagy a súlyod.(a fekvő tricepsz-mell)
2013. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na ja, azért nem mindegy melyik izmod használod gyakorlat közben. Kicsit elferdítve ez olyan,mintha azt írtad volna, hogy 100 kilóval nyomsz fekve, de nem tudsz 50 kilóval guggolni, mit csinálsz rosszul...
2013. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy erre gondoltam én is, hogy amennyit bírok húzni, azt a kezemből csinálom. Hogyan tudnék ráedzeni? Szoktam úgy, hogy alacsony cső alá fekszek, hogy a lábam a földön van, de nem lett jobb.
2013. jún. 26. 22:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam ezt, hogy ne az jöjjön le, hogy 0 edzés után egyből ezt akarom.
2013. jún. 26. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:

A negatív szakaszra eddz.

Ezzel a tutorial-al megtanultam 3x felhúzni magam felső fogással.

2013. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szergej55 ***** válasza:
Próbáld meg először a húzódszkodást valaki segítségével csinálni (pl. besegítés a pozitív szakaszban, mi így csinátuk), aztán néhány alkalom, és már jobban is fog menni, mint kezdetben, utána pedig szépen elkezdhetsz fejlődni!
2013. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szerintem ez hülyeség, lehet, hogy gyenge a bicepszed és a hátad, de egyszerűen a többi gyakorlatnak kell annyi erőt adnia, hogy rendesen csinálj pár húzódzkodást, ha csak nem vagy nagyon kövér. Szerintem adj le pár kilót, és menni fog, vagy először fogd szűk alsó fogással, úgy a legkönnyebb. U.I.: Mielőtt valaki leszolna, hogy a fekvőtámasz az mell-tricepszre megy, a kézenállásból végzett fekvőtámasz pedig vállra és tricepszre, szeretném felvilágosítani hogy valószínűleg az antagonista izmoknak is kell annyit erősödniük, hogy meg tudjon a fiatalember pár húzódzkodást csinálni. Alapból fekvőtámasz közben a testnek egy csomó izma dolgozik a stabilitáson, én régen karatéztam, nem csináltunk húzódzkodást, tesi órán mégis igen könnyen ment, bár azt hozzá kell tenni hogy rajtam nem volt felesleg, ezért mondtam hogy adj le pár kilót.
2013. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 poiu ***** válasza:
Szerintem is negatív. Scooby sokat dumál, kb. 2:00-tól meg is mutatja: https://www.youtube.com/watch?v=mRznU6pzez0
2013. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hoppá lehagytam videót.:D


Ugyanazt linkeltem volna mint Poiu.

2013. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!