Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem futni egy manuális...

Elkezdtem futni egy manuális futógépen, de nem bírok 3 (! ) percnél többet futni, fog ez változni?

Figyelt kérdés
39 éves nő vagyok, egy gyerekem van, 2 éve szültem, de nem mennek le a felesleges kilók, olyan 10 kg-tól szeretnék megszabadulni. De így nem fog menni! Régen sportoltam, nem gondoltam volna, hogy így ellustulok. Valaki meg tudja nekem mondani, hogy fog ez a 3 perc növekedni, vagy hagyjam a fenébe.
2013. júl. 1. 17:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Semmiképp se hagyd a fenébe! Persze, hogy fog javulni, csak kitartás kell. Esetleg próbáld alacsonyabb fokozaton, és sétálj előtte, fuss, majd ha elfáradsz sétálj 3 percet és fuss megint
2013. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kitartás, ne add fel, persze hogy fog változni.

Én ellipszis trénert kezdtem el használni kb két hónapja, eleinte az 5 perctől meghaltam, most már kb 20 perceket csinálok és élvezem.

2013. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
aerob edzés bőven elegendő sőt jobb is fogyáshoz, tehát 40-60 perc tempós séta, de amúgy nagyrészt a táplálkozáson múlik, nem a futástól fogsz fogyni...
2013. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:-) Akkor nem adom fel:-) Igen, úgy szoktam, hogy tempósan gyalogolok, aztán futok, mikor kiköpöm a tüdőmet akkor megint gyalogolok:-)

Étkezés: Megmondom őszintén én zsírral főzök, és ebből nem is engedek. Utálom az olajat, műanyagnak tartom, mérgezőnek. Kenyeret nem eszem csak kiflit vagy zsömlét, csokit egyáltalán nem, cukrot csak a limonádéba. Tészta és krumpli ezek rendszeresen az asztalon vannak a kisfiam miatt.

Most próbálok több zöldséget enni, de nem hiszem, hogy én már nagy változtatásokra lennék képes a táplálkozásomban:-)

2013. júl. 2. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:
legegészségesebb kókuszzírban lenne a sütés, vagy teflonban minimâlis olajon, az hogy te telített zsírsavakban sütsz, neked sem és a gyermekednek sem jó... ha pedig nem vagy hajlandó változtatni a kajádon, fogyást se várj.
2013. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De mi is a baj a zsirral? Miert egeszsegtelenebb az olajtol? Eddig olajjal foztem...de finomabb zsirral:) És en meg mindig azt allitom,hogy nem a zsirtol hizik az ember:) persze lehet hogy tevedek...
2013. júl. 3. 22:24
 7/9 anonim ***** válasza:
a telített zsírok mind a hájba mennek, mert a szervezet nem tudja feldolgozni, de elsôdlegesen a szénhidrátot kellene csökkenteni, kerülni a fehér kenyeret, cukrokat, gyümölcscukrot.
2013. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2013. júl. 5. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!