Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Önvédelem mellé melyik edzési...

Önvédelem mellé melyik edzési formát válasszam? Lehetőségek: Fegyencedzés, Meztelen Harcos, Kettlebell, súlyzós edzés, gumiköteles/expanderes.

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 16:34
 1/7 anonim válasza:
Én a fegyencedzést választottam, mivel a napjaim zsúfoltak, így ez volt nekem a legcélravezetőbb, és tetszik hogy önsúllyal végezhető. Ismerősöm a Kettlebell-t csinálja. Na az kemény, erős izületeket igényel.
2013. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem az összes variációit.
2013. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés a Meztelen harcossal kombinálva nagyon jó.

Ha van időd és pénzed akkor a Kettlebell is.

2013. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aikiboxer ***** válasza:

Mit takar pontosan az, hogy "önvédelem"??!

Ütős-rúgósok (box, kick-box stb.) mellé fegyencet.

Test-test elleniek (judo, birkózás, BJJ) mellé kettlebell és/vagy súlyzós edzés.

2013. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Különböző stílusokból kialakított önvédelmi rendszer. Olyasmi mint a JKD, inkább ütős-rúgós.


aikiboxer: Kifejtenéd, hogy miért pont ezeket a kombinációkat írtad? Egyébként én kettlebell, és meztelen harcos kombinációra gondoltam.

2013. júl. 16. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:

"Különböző stílusokból kialakított önvédelmi rendszer."


A sajátod?

2013. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem..miért lenne a sajátom? Judo+karate+jkd keveréke, illetve van még fabábus gyakorlás is, kis csoportos foglalkozás keretében. Letisztult, gyors, lényegretörő.
2013. júl. 16. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!