Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyenc edzés vagy napi 30-40...

Fegyenc edzés vagy napi 30-40 perc futás a jobb a fogyáshoz? Kb 86 kilógramm lehetek (nincs mérlegem) 180cm magas és 20 éves vagyok. Bővebben lennt! (Kép mellékelve! ) Kb ilyen alakom van.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgygondoltam, hogy itt a nyár és jó lenne megszabadulni ettől a 10-15 kilógramm feleslegtől. Ti mit javasoltok erre? Hozzáteszem hogy a hasamon látszódik a legjobban :/ 10-15 kilógramm fogyástól megtud még nyúlni a bőr a hason? Hozzáteszem, hogy kockahasat akarok belőlle csinálni.Azt is hozzáteszem, hogy NINCS MINDEN NAP PÉNZEM PUCCOS KAJÁT ENNI! [link]



2013. jún. 20. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nem puccos kajára, hanem szálkásító étrendre van szükséged, fogyáshoz, ha a kaja rendben van, akkor szinte mindegy mit mozogsz, de az aerob a leghatásosabb. Hozzáteszem valóban itt a nyár,de mire 15 kg-t leadsz, az õsz/koratél is itt lesz, mire meg értékelhetô hasizmod lesz, nem csak a csupaszra leszálkásított hasfalad, addigra eljön a jövõ nyár is...
2013. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos nem 2 hét amig lefogysz meg kockás lesz a hasad.
2013. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem baj, ha nem azonnal lesz kockás a hasam.

A lényeg, hogy nem akarom elb@szni a testemet... meguntam, hogy világ életemben hájas voltam. :( Szóval jó, hogy ha összel/koratélen adom le fullra. (most is itt ülök a gép elött és full hurkás vagyok kész vicc! :( )

2013. jún. 20. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:
azért annyira nagyon nem lhehetsz hurkás:) én 186 cm vagyok, decemberben még 125 kg voltam és akkor sem néztem még ki olyan nagyon hurkásnak, amúgy most értem el a 93 kg pár napja, ha hazaérek akár a diétám is belinkelhetem, de telóról nem tudom.
2013. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


+ én kardiozom, de mindenki aerob edzést ajánlja, viszont az még a kardionál is unalmasabb.

2013. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó cikk
2013. jún. 20. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!