Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, hánykilós...

13 éves vagyok, hánykilós súlyzóval edzhetek naponta?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 21:09
1 2
 1/20 anonim válasza:
64%
Szia!Szeretném tanácsolni neked a fekvötámaszt!Szerintem felejtsd el a súlyzokat,ráérsz még azzal.Még sporolni is fogsz!:)
2008. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de az nem erősíti a bicepszet, stb.-t...
2008. jún. 26. 21:56
 3/20 anonim válasza:
37%
szerintem vegyél egy torna kazettát / DVDt, Rubint Réka 3. DVDjén egy fél óra csak a kézerősítésével foglalkozik. Nem szükséges súlyzó ahhoz, hogy izmos legyél!:))
2008. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
64%
Szerintem amennyit elbirsz:)
2008. jún. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
én 2KG-s súlyokkal edzek. Boxolok velük, lassan a levegőbe, plusz napi fél óra bicepsz, tricepsz és nyak. meglátszik az eredmény, de persze 1-2 hónap után nem árt növelni a súlyokat, vagy az időtartamot.
2008. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi:) Kipróbálom;)
2008. jún. 27. 12:29
 7/20 anonim ***** válasza:
10%

úgylátoma sport már nem divat... minek akarsz nag izmokat, ha mozogni meg nem tudsz? jó az neked, hogy mész a barátnőddel, 90 kiló izom vagy, és ha elveszik a táskáját nem tudsz a tolvaj utn szaladni, ha meg mégis, akkor az 50 kilós srác aládrúg, és eldőlsz mint a zsák?


sportoljatok gyerekek, sprtoljatok, attól úgyis szebb és valódi izmaid lesznek...

2008. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
4%

az elöttem lévő kapja be aA FASZOMAT!

ÉN 13 ÉVES VAGYOK ÉS AZ EGYKEZES SÚLYZÓIM DB-KÉNT 5.4 KG-OSAK 50 SZER NYOMOK VELE BICEPSZRE MEG TRICEPSZE A BICEPSZEM HELYÉN MÉLYEDÉS VOLT ÉS MOST 3 HONAP UTÁN 5 CM NAGYOBB A VÁLLAMNÁL!!!!!

A 8ADIKOS GYEREKEKET IS ÖSSZESZOKTAM VERNI AZOTA FÉLNEKTOLEM MIOTA GYUROGATOK!!! ÉN 165 CM MAGAS ÉS 58 KG VAGYOK ÉS AZ EGGYIK GYEREK 175 CM MAGAS ÉS 70 KG-OS NYOMTAM EGY SOROZATOT A MELLKASÁBA OSZT MAJD MEGDÖGLÖTT +FETRENGETT MEG SZÓSZERINT SIKITOTT!!! ÉN MEG RÖHÖGTEM AZOTA SENKI NEMSZIVOZIK VELEM MEG SOK HAWEROM VAN AZOTA (HAWER NEM BARÁT !!!!) DE BARÁTAIM UGYANUGY MEGMARADTAK

2008. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%

FOGADJUNK A 2VEL ELOTTEM LÉVŐ EGYKIS HISZTIS PIXCSA VAGY EGY 30 KG-OS NAGYPOFÁJÚ SENKI CIGÁNY 2M MAGAS KIS ROMÁN GYEREK!

AKI AZT HISZI A TESTÉPÍTŐK CSAK A CSAJOK MIATT GYURMÁZNAK


TE MEG FIAM OLVASGASS (FIAM=A KÉRDÉS FELTEVŐJE)

WWW.MUSCLEBUILDER.HU

WWW.BODY.BUILDER.HU

ÉS ALAPOSAN OLCVASS ÉS AZ 1. OLDALON REGISZTRÁLJ BE ÉSFELTEHETED EZT A KÉRDÉST IGAZI RENDES TESTÉPÍTŐKENK MÉG AKÁR VÖRÖS ZOLINAK VAGY BOGNÁR GERGŐNEK VAGY NÉMETH PISTINEK(ŐK MAGYARORSZÁG LEGNAGYOBB TESTÉPÍTŐI) DE NÉZD MEG ÖKET A GOOGLE-BAN!!!

2008. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
a 7. hozzászóló egy tudatlan barom. súlyokkal az alakot lehet formálni és az ÜTŐERŐT is igencsak lehet növelni. sokkal egészségesebb egy izmos ember, ráadásul a járása is magabiztosabb, a közérzete is jobb. Tapasztalatból mondom..
2008. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!