Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, hánykilós...

13 éves vagyok, hánykilós súlyzóval edzhetek naponta?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 21:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ajj-jajj, könnyen megsértődtök izmos barátaim, az vagoyk akit 30 kilós 2 méteres románnak neveztetek.


szóval, néhány dolog.


13 évesen lehet gyúrni, ez mindenkinek szíve joga, DE ha mellette nem sportolsz semmit a mozgásod rövid időn belül nevetségessé válik. hiába tudsz nagy súlyokat emelgetni mire mész vele. 11 éve űzöm a judo sportot, nem vagyok a legjobb, de volt már összetűzésem gyúrósokkal, és nevetségesen könnyű volt őket a földre vinni, a lassú, rosszul elindított ütéseket hárítani. ha azt hiszed bármire mész a külsőn kívül avval, hogy CSAK gyúrsz(persze, kell gyúrni a sport mellett) nagoyn tévedsz.

2008. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
bocs, de ki beszélt itt gyúrásról? otthoni edzésről volt szó
2008. jún. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
6. - 7. válasz írójának: hát látszik, hogy 13 éves vagy
2008. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Halljátok...Én nem kigyúrt szeretnék lenni hanem vmivel izmosabb mer breakelni akarok és ehez kell vmennyit gyúrni:D Az a faszcibáló aki azt monta h. " nem tudok majd a tolvaj után futni" akkor azzal tudatom h. minden nap két km-t futok. Meg emellett egy héten 4szer járokok tánc edzésre+ úszok. Szal kuss lécci:)Kösz. Am meg nektek ki a fasz monta h. olyan baszott nagy izmokoat akarok mint a testépítőknek?????:/Akkora egy csömör nyomorékok vagytok néhányan...:/ Meg asszed h. érdekelnek engem a tesépítők??? Mér tenném fel nekik a választ???:/ Anyyira kasu vagy h. most már kezd idegesíteni...Szal vegyé vissza. Na hy. pUsz(K)<3
2008. júl. 8. 15:53
 15/20 anonim ***** válasza:

Nyílván kis flusztrált buzi lehet, de ez kit érdekel? Nekünk legalább van ÉRTÉKRENDÜNK ami utoljára az ókori görögországban volt...

A kérdezőnek: olvasgass sokat a builderen és király leszel, főleg az edző válaszol rovatban lévő ALAPISMERETEKET!

2008. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Honnan tudjátok hogy fiú írta a kérdést??? Amugy én tudom és lány volt :P
2008. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
" Na hy. pUsz(K)<3" Szerintem is csaj:D
2008. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

na kiváncsi lennék arra a 13 éve sgyerekre aki mindenkit megvert....nos lehet hogy megvertél egy nyurga gyereket én volt hogy negyedikes koromban földrevágtam egy 9.est naés? nem az izom miatt és igaza van a "románnak"(bocs) hogy tényleg sportolni kelll és amugy ha jársz breakelni akkor amugy is izmos leszel.

és amugy télleg negyurj-legalábbis csak kis súlyokkal-mert ha tuledzed magad akkor megálsz a növekedésben és a faszod is kicsi marad(de komolyan:O!)

egyébként ne halgass a "verekedősre" mert valszeg azért kezdett gyurni mert egy lúzer volt és mindenki baszogatta és most keménynek képzeli magát mert megtudott verni valakit

2008. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

18:26 és 31-es!

Viccesek a hozzászólásaidXD

2009. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mértnem fordulsz valami fitness-hez értő szakértőhöz miért ijen tudatlanokkal foglalkozol ?
2010. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!