Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hetente 3x 40 perc edzés...

Hetente 3x 40 perc edzés trambulinon (Fanatic Jump ) és hetente 3x súlyzós edzés elegendő mozgásnak?

Figyelt kérdés

Emellett minden hétköznap 2x30 perc gyors gyaloglás munkába és vissza. Fogyni szeretnék 8-10 Kg-ot, mellett egészségesen étkezem.

28/N,163/56 kg



2013. júl. 30. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rossz, kérdés mondjuk, hogy milyen tartományba viszi a pulzusodat a trambulin. Elvileg 45-60 perces aerob hatásosabb volna, de ez egyáltalán nem rossz:)


Viszont több múlik az étrenden, ezt ne felejtsd. (Fogyás-->szálkásító étrend)

2013. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a 40 percet én 1 óra fölé emelném és trambulin helyett a biciklizést, vagy lassú kocogást ajánlanám.

A fogyáshoz a pulzusodat kell 130-140 alatt (Aerob) tartományban tartani, sok ideig min 30-40 percig.

Ezután indul meg a tényleges fogyás, ha kiment a glükogén (cukor) a véredből és a zsírt kezdi bontani a tested.

Kaját nem tudom mit eszel, de ha eddig ugyanezeket megcsináltad és ugyanezt etted és nem fogytál akkor csökkentsd a kaját, sokszor keveset napi 5-7xer egyél, de csak nagyon keveset, este 10 után ne egyél, és éjfélkor aludj el.

Tehát napi 2-3-4 óránként egyél valamit és menni fog a mozgással egybekötött fogyás, vehetsz esetleg L-Carnitint folyékonyat javaslok az segíti a fogyást (nem lesz semmi bajod tőle).

2013. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=8tpYMBJH7nQ


kb ilyen az edzésem 40 percen át, előtte 1-2 perc bemelegítés, utána meg nyújtás.

2013. júl. 30. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy óra fölé nem muszáj menni, az aerob inkább 130-ig van. Szálkásításnál nem all zusammen kell kevesebbet enni, hanem inkább a ch arányát levinni, a fehérjéét és a telítetlen zsírokét emelni. Este tíz után csak akkor ne egyél, ha éjfélkor tényleg elalszol, bár ezután fent maradni nem kéne (kivéve, ha így is tudsz eleget aludni). A többivel egyetértek.
2013. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Hozzátenném, hogy testépítőkre gondoltam az este 10 órai étkezésnél, egy átlag embernek nem kell 7 étkezés 5 is elég.

Csak gondoltam mivel elég sokat mozog a páciens ezért hátha testépítést akar :-)

2013. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre a fogyás és formásodás a cél,de bármit hozhat a jövő :) általában este fél 7-re érek haza, ezután tudok csak edzeni és vacsorázni is. Általában 10-11 körül már durmolok, így mikorra időzítsem a vacsorát? És edzés előtt vagy után jobb enni? Inkább ugrálás után szoktam, mert ha előtte eszem, nem jó ugrálni meg mozogni.
2013. júl. 30. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Edzés után feltétlen el kéne látni a szervezetet tápanyaggal (fehérje és szénhidrát) mert ekkor van rá igazán igény (itt főleg a súlyzósra gondolok). Közvetlen edzés előtt nem jó enni valóban, viszont nincs is rá igény, ha napközben megfelelően táplálkozunk. Lefekvés előtt legalább 2-3 órával még enni kéne egyet, ami lehetőleg kevés ch-t tartalmazzon.


A formásodás is tulajdonképpen testépítés, hiszen az izomtól leszünk formásak, és ilyenkor ezt építjük. Próbálj meg az említett sokszor egy nap sémás evésre ráállni, szálkásító diétánál is érvényes ez a forma.

2013. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!