Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szombaton guggolás közben...

Szombaton guggolás közben meghúztam a derekam, volt már valakinek hasonló? Meddig fájt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 32 éves nő vagyok, szombaton a másfél órás edzés vége felé guggolásnál már nem bírtam visszaegyenesedni, belenyillalt a fájdalom a derekamba és azóta is rohadtul fáj, tegnap Cataflammal jól elvoltam, de ma reggel megint alig bírtam kimászni az ágyból. Rohadtul hiányzik az edzés, de természetesen így nem merem csinálni. Voltatok már ilyen helyzetben?

2013. aug. 13. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt már többször is. Volt mikor pár nap és volt mikor több, mint egy hétig fájt. Pihenés és Voltaren emulgel jó szokott lenni.
2013. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. aug. 13. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:

a meddig fáj,az függ attól is,hogy mi a baja a derekadnak.

mert jó esetben lumbágó,az tarthat 3-4 napig-tól 3 hétig,meg lehet kinyomódott,vagy kiszakadt porckorong is.

izomlazító fájdalom csillapítót kellene szedned aflamin mondjuk és kérni beutalót vagy a neurólgiára,vagy a reumára a háziorvostól.

1-másfél hét teljes pihenő után meg csinálhatnád vagy a gerinctornát,vagy gerincjógát.

2013. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!