Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a napi 2600...

Hogyan tudnám a napi 2600 kalóriát bevinni, hogy hízzak?

Figyelt kérdés

Utána néztem, hogy mivel 22 éves vagyok, vékony, és 179 centi, ezért nekem kb. 2600 kalóriát kellene bevinnem naponta ahhoz, hogy hízzak. Mellette némi testmozgást is végzek, 2-3 naponta megcsinálok itthon különböző módokon 120 fekvőtámaszt. De nem hízok..


A kérdésem az lenne, hogy mégis mit és mennyit kell ennem ahhoz, hogy ez a 2600 kalória meglegyen? Úgy értem, hogy ez napi hány tojás, meg mit kellene ennem és menynit, hogy ez kijöjjön?


Ezt írja az a kalóriakalkulátor:


Szénhidrátok (55%) 1471 kcal = 367gramm

Fehérjék (15%) 401kcal = 100gramm

Zsírok (30%) 802kcal = 89gramm


ezt kellene magamba bevinni minden nap, de nem tudom hogy fogjak hozzá..



2013. aug. 14. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt sok mindent helyre kell tenni.
2013. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy könyvet lehetne neked leírni. De ez a tápanyagmennyiség kb fél kg rizs, fél kg csirkemell és pár kanál lenmagolaj.

De nem ilyen egyszerű ez, holnap majd kifejtem jobban, mobilon vagyok. Pár naponta egy kis fekvőtámasz az lófsz, és mindenre kellene edzeni. Nézz utána a fegyencedzésnek.

A kajákat nyersen mérjük és számoljuk, tehát a fél kg rizs az több mint 1kg lesz megfőzve. Tápanyagtáblázatokból látod, hogy miben mennyi fehérje, ch és zsír van. Keress rá.

2013. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valóban a fekvőtámasz az nem sok :| és a fegyencedzést is el szeretném kezdeni, utánaolvasni, de egyszerűen képtelen vagyok annyit enni, hogy ne fogyjak, hanem hízzak..
2013. aug. 14. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
A tej az könnyen sok kalória. Egy liter nincs 200 ft és 800 kalória
2013. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Énis hízókúrán vagyok,eddig 2kg-t híztam,még 8kéne!:)

Ha 3000-3200at eszel,hetente +1kg-val büszkélkedhetsz,és igen,tudom,nrkem se megy://

De ímr pár tipp:magvak(700kcal),miközben tv-zel egyél pl. chipset v csokit,Nutellát stb. :)

Ha gondolod hízózhatunk együtt:)

2013. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh ez aranyos :D csak az a baj a Nutellával meg a chipsszel, hogy nem túl egészségesek :3 Bár manapság szinte semmi sem az. De jó lenne valahogy bevinni ennyit, csak közben kicsinálni sem akarom magam :|
2013. aug. 21. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!