Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Maximum napi 2000-2100 kalóriá...

Maximum napi 2000-2100 kalóriát hogy tudnék bevinni a szervezetembe?

Figyelt kérdés
Edzéshez kellene ez a napi mennyiség. Próbáltam már a [link] weboldalon magamnak csinálni egy étrendet de nem nagyon sikerült. Azt nem tudom pontosan h miből mennyit kéne ennem. Gondolom napi 6 étkezés. Sok helyen olvastam h csirke+rízs, abba pl sok vagy kevés kalória van?

2013. jan. 27. 20:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni h 190cm vagyok és 19 éves, már ha számít.
2013. jan. 27. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:

?

Abba sok vagy kevés kalória van? Mégis mennyiben?

Miért ennél rizst?


Fogyassz zöldséget, húsokat.. ha sok kalóriát akarsz: több zsírt. De hogy a 2000 kcal-t honnan vetted, az érdekes történet lehet. Napi ajánlott kalóriabevitel 70 kilós férfiaknak? :D

2013. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá azért kérdeztem.


amúgy innen néztem

[link]


hát 70kg nem vagyok annál azért kicsit több :) 93 körül.

2013. jan. 27. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Ezzel egy nagyon felkapott, de vajon eléggé megalapozott, hiteles táplálkozási irányt kezdesz követni?


Nem egészen úgy működik ám az ember, hogy eszik "üzemanyagot" 2000 kcal mennyiségben, és mivel ez nem olyan sok így fogyni fog. Á-á, sokszor ez bejön, de koránt sem következetesen, mindig.

2013. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hmm, értem. Akkor ez kevésnek kevés, de a fogyás nem biztos h bejön?
2013. jan. 27. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben azon múlik minden, hogy mit eszel "2000 kalóriát".

Egyáltalán nem azt a hatást okozza 2000kcal cukor, tej vagy hús.

2013. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!