Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb hány kalóriát ajánlatos...

Kb hány kalóriát ajánlatos nekem napi szinten bevinni?

Figyelt kérdés

17 éves,170 cm magas lány vagyok,59 kiló. Rendszeresen sportolok (heti 4*2 órát vívok,ha van időm futok,akkor 10-11 km-t szoktam futni.Azt mondták,hogy,ha fogyni szeretnék,akkor úgy kb 1500 kcal-t kell bevinnem, és én nem is szoktam többet,de lehetséges,hogy ez is sok lenne?Mert a legutóbbi orvosi mérésen (1 hete volt) túlsúlyosnak ítéltek! :(

Légyszíves segítsetek!Válaszokat előre köszönöm! :)

Mira



2013. febr. 23. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Túlsúlyos??? vagy csak van rajtad 2-3 kg plusz súly?

ilyen adatokkal erősen kétlem ,hogy az lennél.


én 173/ 62 vagyok. nem vagyok egy nádszál kisasszony, de nem is tartom magam túlsúlyosnak. (szintén relatív sokat mozgok)

2013. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NEM vagy túlsúlyos, ez baromság! 1500 jó deén inkább 2000-t javasolnék, sok sok zöldséggel, gyümivel meg csirkehússal. Ennyit sportolni, wow, le a kalappal, nekem nem menne.
2013. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Túlsúúúlyos??? Hát ezek nem normálisak... a BMI-d alig 20,4, és elvileg 25-ig normális az érték, csak afelett van szó túlsúlyról. És még a BMI sem egy korrekt viszonyítási adat, ugyanis nem veszi számításba az ember csontozatát. Itt kiszámolhatod a számodra reális ideális testsúlyt és a napi energiaszükségletedet is: [link]
2013. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Abszolút normális az alkatok. Az ételek minőségére figyelj és akkor a közérzeted is mindig jó lesz.

Fogyókúra esetén sem szabad 1200 kalória alá lemenni, de neked nincs erre szükséged.

2013. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
küldj egy képet és megmondom, hogy túlsúlyos vagy-e, bár ennyi mozgás mellet erősen kétlem.
2013. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. máj. 30. 15:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként most az edzés miatt elkezdtem egy diétát,ami nagyon jó,szálkásít! :)
2013. máj. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!