Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel a testtel hogy kezdjek...

Ezzel a testtel hogy kezdjek neki az edzésnek?

Figyelt kérdés

179 magas vagyok 80 kiló 19 éves. Van hasam, és eddig semmi bajom nem volt magammal, de most 1-2 hónapja utálok tükörbe nézni. Életemben nem sportoltam, de haverjaim nekiálltak kondizni, és eszméletlenül látszik rajtuk. És ez nekem is kell. Egyrészt a lányok miatt másrészt azért kéne egy kiállás. [link]

Itt egy kép, utánaolvastam a témának. És nem tudom minek lenne értelme. Vannak akik azt mondták nekem fussak Aerob edzés és ha lejött rólam a zsír akkor kezdjek tömegelni, súlyzós edzés. Vagy először súlyzós edzés, szedjek fel izmot többet alakuljak mint púpos gyerek a prés alatt, és aztán szabaduljak meg attól a zsírtól ami megmaradt. Meg ha belekezdek ebbe az egészbe. Akkor a súlyzós edzéstől nem megy lejjebb a testzsírom? még ha minimálisan is. A hasam zavar a leginkább. Bár az egész összkép szörnyű.



2013. aug. 23. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok a zsír rajtad sajnos, így én helyedben szálkásító diétával kezdenék. Kövérebb kezdőknél diétával is megy egy rövid ideig az izomnövelés és zsírleadás egyszerre. Ha leadtad a nagyja zsírt, akkor óvatos tömegnövelés kell majd.

A súlyzós edzés egyből mehet (heti 3 napos teljes testessel kezdj), de kell mellé heti minimum 3-4 aerob edzés is.

2013. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%
A futás nem feltétlenül a legegészségesebb, mert megterheli a gerincet. A biciklizés ilyen szempontból jobb. Ha igazán szép hasat akarsz, akkor ahhoz először le kéne adnod azt a kis felesleget, laposítani pl. felülésekkel, aztán az edzőteremben szereken kockásítani. De neked nincs sok minden, amit le kéne adnod. max 1-2kg, aztán a renszeres gyúrástól úgyis formálódik majd a tested, és a súlyod is alakul.
2013. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lucky Strike, te ezt nagyon nem vágod, akkor ne adj tanácsokat légyszi!

Mi az hogy laposítsa a hasát hasgyakorlattal?? Ne legyél már idióta! NINCS helyi zsírégetés, nem megy le felüléstől a hasáról s zsír, ami nem mellesleg minimum 4-5 kg.

2013. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szereken kockásítani?

Ülj le, szedj még magadra ebből a témában tudást, mielőtt arra adod a fejed, hogy ebből osztogatsz tanácsokat.

2013. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Én tolnám így a tömegelést , 2 hónap és büszkén állsz a tükör előtt ha tényleg még soha nem edzettél akkor az eleje nagyon gyors lesz.
2013. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!