Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek belevágjak?...

Szerintetek belevágjak? Megéri elolvasnod! 17/f

Figyelt kérdés

Mindig is zavart, hogy kövér kisgyerek voltam, mindig ugy éreztem, hogy más vagyok a többi barátomnál és mindig kirekesztettem saját magam a társaságukból. 17 éves vagyok és 80kg 184 cm magasság.


14 évesen egy kört nem bírtam volna lefutni a futball pálya körül egy két megállás nélkül és egyetlen egy fekvőtámaszt sem. Akkor 92 kg és 175 cm magas voltam. Mindig megelégeltem, hogy kevesebb vagyok, mint a társaim sportteljesítményben, mert azért a tanulmányai eredményeim mindig jók voltak.


Az elmúlt két évben elkezdtem először gyúrni, de ugy hogy alig ettem és csak hajtottam magam, erőt adott az edzéshez a sok szép új osztálytársnőm és az, hogy milyen jó lesz csajozni jó alakkal és én is mennyire jobban fogom magam érezni a bőröm.


Másfél év alatt rengeteget gyurtam (szinte napi szinten), úszni jártam főleg és futni 3-4kilométereket egyszerre.


Másfél év után 74 kg lettem és 182 cm magas, mindanki csodálkozott, hogy milyen szépen lefogytam, de még igy se voltam elégedett magammal és a teljesítményemmel. Egy időre a nyár elején leálltam a gyurással és picit visszaestem, de rengeteget futok és most jött el az a rész, amiért nyitottam a topicot:


..ma este futottam le egy edzésem alatt 16 km-t megállás nélkül (csak 4 nyujtással) és tovább szeretném magam edzetni, hogy egy félmaratont le tudjon futni az a kövér és kondíció nélküli srác, aki két év kemény munka után ilyen szintre fejlődött. Ott követhetnék nyomon a felkészülési edzéseim félmaratonra, ahogy a maradék pár kg háj átalakulását színtiszta izommá, stb.


Megérné nyitnom egy facebook oldalt, ahol a torténetem írnám le képekkel és aztán pedig a változásokról számolnék be erőt és kitartást adva azoknak a fiataloknak, akik olyanok, mint én két éve voltam?



2013. aug. 25. 01:04
1 2
 1/17 *Glissade* ***** válasza:
100%

Ha ez a topic minden álmod ( pontosabban az egyik), akkor megéri.

De ne az hajtson, hogy némi népszerűségre tegyêl szert.

Plusz olvass utána a dolgoknak, mert ha ilyeneket írsz, hogy a " zsír alakult izommá" akkor max csak röhögni fogok a topicodba járni.

2013. aug. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

jójójó.... képletesen írtam, hogy az a zsír ami rajtam van egyszerűen csak eltűnik és egyre több izom lép a helyébe. így értettem

csak mit fognak szólni a barátaim, ismerőseim, elleneségeim, hogy ilyen facebook oldalt csinálok, mikozben más némán le tudna fogyni, meg elérni célokat... oké.. akkor mutassa meg!

2013. aug. 25. 01:17
 3/17 anonim ***** válasza:

Olyan Jay`s Workout fazon lenne.


Szerintem nem lenne negativ visszajelzés,miért lenne? Eredményt értél el.

2013. aug. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

úgy döntöttem nem viszem ki fb-ra, hanem blogspotot csinálok neki: [link]


ha tudjátok osszátok meg! :)

2013. aug. 25. 02:14
 5/17 anonim ***** válasza:

Mi alapján döntöttél?

Nem szeretnéd,hogy túl népszerű legyen?

2013. aug. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
talán mert félek, magamutogatástól és negatív kritikáktól... mit gondoltok?
2013. aug. 25. 02:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Azt,hogy szép eredmény! Gratulálok!

Nem lehet ilyesmit negativan kritizálni, ez eredmény.

2013. aug. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
rendben, csinálok facebook oldalt is, hamarosan kirakom majd a blogra, köszi már most a sok bíztatást!
2013. aug. 25. 02:36
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat, akkor bele vágok! [link]
2013. aug. 25. 02:57
 10/17 anonim ***** válasza:
55millió ilyen oldal van facebookon, blogspot-on, és minden egyéb oldalon még nekem is fan fogyókúrás blogom... ha ki tudsz tűnni a tömegből akkor még 10-20 rendszeres olvasód is lesz... ha valami űber mázlid van, mint Jay gyereknek, vagy pl Dagadtköcsögnek, akkor esetleg pár ezer, de ennek apró a valószínűsége, de ha nem próbálod meg nem is fog kiderülni...
2013. aug. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!