Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kell edzenem, hogy...

Mennyit kell edzenem, hogy izmos legyen a EGÉSZ testem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 16 éves srác vagyok aki elvan tunyolodva kicsit.. És karban akarom tartani a testemett és az izmaim picit meg pihentek...

A válaszokat csak részletesen szeretném.. ha írnátok.. NAGYON RÉSZLETESEN!!



Köszönöm a válaszokat!!



2013. aug. 27. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz edzened kéne minden izomcsoportodra. Heti 3-4 napot.

Súlyzóval vagy saját testsúllyal. Utóbbival nem mindig tudsz annyira izolálni egy-egy izomcsoportra, mint a súlyzóval.


Döntsd el, melyik érdekel.

Ha az előbbi, akkor először kezdj el kezdő átmozgató edzéstervet, ha utóbbi, akkor olvad el a fegyencedzést, vagy böngészgess calisthenics-es videókat, oldalakat.


És mindenképp tedd rendbe az étrended.

A builder weblapján találhatsz még részletesebb infót.

2013. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Étrend ezt , hogy érted példát tudsz-e írni?
2013. aug. 27. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha izmosodni akarsz, ahhoz tömegnövelő étrend kell.

1,8-2,2 g/ttkg fehérje sovány húsokból, tojásból, túróból, 4-6g komplex ch (tk kenyér, rizs, burgonya sok zöldséggel) és kb. 1 gramm telítetlen zsír kell naponta, 5-8 étkezésbe szétosztva.


Mintaétrendet találhatsz az oldalon, vagy ha letöltöd és elolvasod a Sárga Kapszulát. El is tudom küldeni.

2013. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő vagy térfogatnövelő ?? -Mert utóbbi az a nem jó ,de bazi sok. :)
2013. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!