Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kell edzenem, hogy...

Mennyit kell edzenem, hogy izmos legyen a EGÉSZ testem (felső test inkább)?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem.. Hogy mit.. és hogyan csináljak..

Egy 16 éves srác vagyok..



2013. aug. 27. 20:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Istenem...

A lábadra miért nem akarsz edzeni? Az nem fontos, mi? Vagy talán heti fél órát focizol, és attól erős a lábad?

Body.builder.hu-->cikkek-->alapismeretek. Ezeket olvasd el, kaja edzés legyen rendbe.

Otthonra a fegyencedzést javaslom.

2013. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
Jah, ne haragudj, az " szót utólag vettem észre.:D A zárójeles rész miatt gondoltam, hogy el szeretnéd sunynogni a lábat. Hóbortom van már ettől a ne edzünk lábra történettől.
2013. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

kezdőknek 3 napos teljes testes átmozgató edzés kell 2 hónapig, majd mehet osztott edzés.


google-ba: 3 napos, átmozgató edzésterv.


Legyen mellé tömegnövelő étrended is:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat..

1. De ezt a Fegyencedzés könyvet hol találom meg az interneten vagy a boltokban?

És azon belül részletesen nem tudnád leírni a kaja/edzés ?

2. "teljes testes átmozgató" Ez alatt mit értesz???

2013. aug. 27. 20:15
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem linkelhetek, mert letiltanak. Írd be google,ba amit irtam és ott az első találat jó lesz. Azon a honlapon van étrend is.

A fegyencedzést is le tudod tölteni.

Ezt írd google-ba: fegyencedzés pdf.

Az első találat lesz.

2013. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 27. 20:20
 7/31 anonim ***** válasza:
Konditerembe nincs lehetőséged járni? Olvasd el az alapismereteket a builder.hu-n, illetve a Fegyencedzést (ha nincs lehetőséged konditerembe járni.) Kérdezhetsz privátban, segítek szívesen részletesen étrendet/edzéstervet összeállítani, adok pár edzéstippet.
2013. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen lehetőség.. :S
2013. aug. 27. 23:34
 9/31 anonim ***** válasza:
Akkor csak a táplálkozásra vonatkozó részt olvasd el az alapismeretekből, majd olvasd utána a Fegyecnedzést (a 2-őt is, ha szeretnél edzeni: ferde hasizomra, vádlira, alkarra vagy nyakra.)
2013. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Aztán írhatsz és segítek étrendben, edzésben ha kell.
2013. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!