Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a leghatasosabb zsiregeto...

Mi a leghatasosabb zsiregeto edzes? Es milyen keszitmenekkel erdemes varialni?

Figyelt kérdés
Szeretnek lefogyni aztan izmot epiteni. Most a tulsuly eleg nagy de eleg eros es viszonylag izmos vagyok alapbol. Sportoltam egesz fiatal koromban de egy jo par eve elhagytam magam. Szeretnek felallni...Minden tanacsot megkoszonnek! Akar komplett edzes es taplalkozas terveket is! Linkeket, stb. Barmit ami hasznos lehet. Kerlek hanyagold a lekezelo es nem illo hangnemet. 185cm 100kg 32 eves ferfi vagyok.Fizikai munkat vegzek. Nem a legdurvabbat de nem is egy irodaban uldogelek. Koszi! Sz

#edzés #fogyás #étkezés #zsírégetés #Táplálékkiegészítôk
2013. szept. 3. 13:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs az elirasokert de vagy 20x at kellett irnom mire engedte kirakni a kerdest es mar turelmetlen voltam. Koszi a figyelmet!
2013. szept. 3. 13:13
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés. Pl kocogás, bicaj, ellipszis tréner, stb. 130-as pulzus körül legyen, azaz közepes intenzitású.

Mellé egyből mehet a heti 3 teljes testes súlyzós edzés. Ilyen átmozgató edzéssel kell kezdeni és ez megy 2 hónapig, majd válthatsz osztott edzéstervre.


Google-ba: alapismeretek.

Itt mindent megtalálsz, alul van tovább gomb is.

Ha utána valami nem tiszta, akkor kérdezz, válaszolunk, csak nehéz ide egy regényt írni.;)

2013. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

leginkább élelmi szerekkel kell variálni, szénhidrát, fehérje, zsír, ezekröl kell tanulni sokat és a teljes táplálkozási életformádat átalakítani.

body.builder.hu-n olvasgass, van ott egy sárgakapszula címû könyvecske, ingyen letölthetõ, azt is érdemes elolvasni. folyt köv, ha hazaérek:)

2013. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi mindkettotoknek!! Almaecetrol mi a velemenyetek? Kozben talaltam rola egy cikket, eleg hatasosnak irjak le... Plusz valahol olvastam, hogy a ha varialod a kardion belol, hogy pl egy percig magas intezitason nyomod aztan egy percig lassabban. Errol tudtok velemenyt? :)
2013. szept. 3. 13:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az almaecetet hagy a csába, normális étrend kell és az bőven elég.

Az intervallum edzést kezdőknek nem ajánlják és izmot is vesztesz vele. Maradj szálkásításnál az aerob edzésnél.

2013. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok koszi! De esetleg tudnal konkretabban is irni ezekrol az edzesekrol? Kiguglizom esku de megmondom oszinten a megtapasztaltabb, hozzaertobb emberek valaszara jobban kivancsi vagyok. Osszevetem azzal amit a neten talalok de pont azert jovok ide mert a neten mindenrol mindenki mast ir. Nem tudni kinek higyjen az ember. Biztos itt is lesznek kulonbozo velemenyek de ha minden igaz ide tapasztalt igazi emberek irnak es valahogy nektek jobban hiszek. De persze amennyit a kedved es az idod kiad. Mar igy is tobbet segitettetek mint a net vagy barki mas! :)
2013. szept. 3. 13:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Megtalaltam ezt a Bunny-s alapismeeteket. Eleg reszletes es ertheto. Az almaecetet meg ugy retettem, hogy a kaja persze normalis csak irjak ha mindemelle reggel delben este etkezesek es lefekves elott megiszol egy pohar almaecetes vizet az csak plussz...
2013. szept. 3. 14:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem sokat segít az ilyen praktika, ne bízz ebben. Én sosem alkalmaztam semmi trükköt és simán leszálkásítok diétával és aerob edzésekkel, pedig már 43 éves vagyok. :)


Az intervallum edzést írtam, hogy könnyű vele egy kezdőnek túlhajtania magát és inkább izmot veszít vele, mint zsírt.

De van egy jó cikk róla. Google-ba: egyenletes intenzitású vs intervallum kardio

2013. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenfelekepp elolvasom, koszi! Esetleg kajahoz valami otlet? Ugy ertem receptek, otletek?
2013. szept. 3. 14:26
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja! Es csak van valami zsiregeto cucc ami hatasos. Nem erdekel mennyibe kerul. Mi lenne a legjobb?
2013. szept. 3. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!