Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 18 éves lány vagyok 160 cm,...

18 éves lány vagyok 160 cm, és 50 kg! elkezdtem combra vádlira és fenékre edzeni, meg a hasamra, nem vagyok megelégedve magammal, mert széles a csípőm!?

Figyelt kérdés
sokan azt mondják h nagyon jó alakom van, de én egyszerüen nem vagyok megelégedve magammal, a combom nagy egyben a fenekem is, szerintetek így ha edzek , akkor időn belül lehet neki eredménye?

2013. aug. 25. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így kevés, mivel nincs helyi zsírégetés. Nem tudod irányítani a zsírleadás helyét. Genetikailag kódolt, hogy ki, honnan, milyen ütemben fogy. Izmosítani tudod, de helyileg zsírt nem tudsz leadni. Szálkásító diéta is kell és aerob edzések, pl kocogás, bicaj. Az erősítő edzések maradjanak.
2013. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
160 mellett 50 kilóval a nagy fenék inkább előny szokott lenni, mint hátrány
2013. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
küldesz képet priviben? bár szerintem biztos meg fog látszani az eredmény csak csináld türelmesen! :)
2013. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kép jöhetne úgy könyebb tanácsot adni
2013. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne szégyelld h széles a csípőd! Egy nőnek kell is :)
2013. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!