Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen típusú teremcipő a...

Milyen típusú teremcipő a legjobb focihoz?

Figyelt kérdés
CSak hobbi szinten focizok, a suliban, és nemis megy nagyon rosszul, mert jó passzaim vannak meg néha cselek is bejönnek viszont rúgni.. azt nagyon nem tudok. Régen volt egy 5000ft-s Lancastom, abban valamelyest jobban ment, viszont most egy 12000ft-s Adidasom van már több mint egy fél éve, de ebben egyszerűen nemtudok rúgni. Sokkal kisebb a rúgófelülete mint a Lancasténak, és inkább csak alányúlni tudok a labdának. Gyakran már félek belerúgni a labdába mert nem tudom irányítani. Lehet hogy megint Lancastot kéne vennem, de a többiek is Adidasban meg ilyenekben játszanak és mégis jól rúgnak. Lehet, hogy az én Adidasom nem focihoz való?
2009. nov. 7. 13:52
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és így néz ki: [link] bár lehet bennem van a hiba:S
2009. nov. 7. 14:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Nike-ban vannak nagyon jók, nagy rúgófelülettel. Nekem is Nike van (laser). Szerintem megéri az árát.
2009. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Itt semmiféle képen nem a cipővel van a gond, szerintem egyedül!( othon az udvarban vagy egy teremben kezdj el egy kinézett pontra rúgni, gyengébbet--- majd erősebbet... addig amíg nem megy a rúgás.Nekem kifejezetten keskeny orra van a cipőmnek..(nike mercurial) de pontosan és jól rúgok vele. Adidasból F10 em volt és azzal sem volt semmi probléma. Szval kitartás.. gyakorlás gyakorlás.
2010. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
joma top flex... hidd el attól h nem hallottál esetleg róla nem jelenti azt h szar csak mert mindenki azt gondolja h hú nike akk az atom jó *.*(kinek nem inge...) pedig ez a spanyol cég oan csukákat csinál h beszarás 13-14Kért vannak nagy akciók idején 8ezerért is láttam és szerintem semmivel nem rosszab mint egy adidas f50 sőt... neten keress rá ;)
2013. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!