Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz keresek zenét....

Futáshoz keresek zenét. Tudnátok olyat írni, ami nem brutál rock?

Figyelt kérdés
Van már pár ilyen kérdés a gyak-on, de hihetetlen milyen válaszok vannak rá. Fiatal nő vagyok, futópados futáshoz kellene a zene, nem hörgős rock és egyéb számomra ismeretlen gusztustalanság kell. Jó, nem is túl lányos nyálas zene. Ütemes, motiváló hangulatú, netán jó refrénnel. Nem muszáj a legújabb szám, lehet régebbi is. Nem fériaknak való zúzós zenét keresek 100kg kinyomásához. :)

2013. szept. 30. 15:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
Linkin Park?
2013. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Belehallgatam pár számukba. Picit még mindig zúzós, bár itt-ott van olyan rész bennük, ami számomra is "futható".


Kérek szépen még ötleteket.

2013. szept. 30. 15:26
 3/14 anonim ***** válasza:

Alapból a kérdés hülyeség, mert zenei ízléstől függ a válasz. Ha valakinek brutal death metal a kedvenc stílusa, az azt fog linkelni, mert ő azt hallgatna futás közben, már ha hallgat valamit.


Én például szimfonikus metalt, folk metalt és power metalt hallgatok elsősorban, de eszem ágában sincsen futáshoz zenét hallgatni, mint ahogy eszembe nem jutna rendszeresen futópadon vagy futópályán futni, mivel a futás nekem elsősorban kikapcsolódás, így szeretek látni is valamit akár a természetből, akár a városból.


Egyébként nincsen olyan, hogy férfi zene meg női zene.


És végül itt van egy szám, ami (power-) metal, de nem mondanám brutálisnak, nincs semmi hörgés, és éppen megfelelően ütemes lenne futáshoz:

http://www.youtube.com/watch?v=TUszotxuwGo

2013. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennek pedig a refrénje kimondottan motiváló lehet (nem a szöveg, hanem a dallam):


http://www.youtube.com/watch?v=6LtqqOc2REw

2013. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem hülyeség a kérdés. Jobban megy, ha jó a zene. Azért írtam, hogy férfi/női, mert más kérdéseknél általában gyúrós pasik válaszoltak, hogy nekik attól jobban megy az emelés, holott futásról volt szó... Biztos van olyan csaj, akinek a hörgős jön be, tényleg ízlés kérdése.

Mivel nekem nem ilyen az ízlésem, ezért kértem, hogy ne olyat javasoljatok.

Amit 2-es javasolt... akár. Stílusnak nekem új, de nem rossz. Ha kevésbé leszek fáradt, megpróbálom beleélni magam. :)

2013. szept. 30. 15:38
 7/14 A kérdező kommentje:
o23r: 4-ből 2 szám tuti. Köszi. :)
2013. szept. 30. 17:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Melyik 2? Ám szivesen. :)
2013. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
o23r: Az utolsó előttin kívül én is letöltöm a többit, edzéshez kitűnő, :) Gracias!
2013. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

o23r:

F.O.O.L - The Thief

Netsky - Memory Lane

Már kedvem is lenne futni tőlük. :)

Erről jut eszembe, hogy talán Jean Michel Jarre zene is jó lehet. Mondjuk ez lehet, hogy lassú, de egy gyorsabb fel vagy levezető sétához is jó lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=SN4IdLlznYQ

2013. okt. 1. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!