Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék tesiből felmenté...

Hogyan tudnék tesiből felmentést szerezni?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy én vagyok a legbenabb tesibol. semmit nem tudok megcsnalni..tenyleg semmit. pl: amikor magasugrast ugrottunk CSAK EN nem tudtam atugrani a 90 cm-t es iszonyatosan ciki. semmit nem tudok megcsinalni es mindenki csak rohog rajtam. nem egyszer volt mar hogy sirva fakadtam tesioran. pedig en AKARNAM csinalni, probalok jobb lenni sulin kivul is eljarok kondizni hogy valamit fejlodjek..de semmi. es minden egyes tesi orara felve megyek be, hogy mi lesz/mit fogunk csinalni. mar lassan csak a felmentest latom az egyetlen megoldasnak, nem szeretnek tobb megalaztatast. tudom hulyen hangzik de arra is gondoltam hogy eltorom a kezem. es ezt rohadtul nem tudja mas elkepzelni rajtam kivul hogy mit erzek. segitsetek!! hogy tudnek felmentest szerezni? hova menjek? milyen orvoshoz?mit mondjak neki?

(csak ugy megjegyeznem hogy nem vagyok tulsulyos meg semmi)


15/L (9.o.)


2013. okt. 6. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel. Menj be azért is tesire és ne foglalkozz többiekkel. Kiskoromban én is szerencsétlen voltam de később én számítottam az egyik legjobbnak az osztályban erőlétben. Azt nagyon jól teszed hogy kondizol, az izom nagyon jó dolog de az ügyességet sem ártana mellette fejleszteni és az állóképességet. Én valamilyen küzdősportot vagy inkább harcművészetet ajánlanék. Pl karate stb eléggé fejlesztené az ügyességed.
2013. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdetben csak járj el futni, biciklizz aztán jöhet a guggolás, felülés, fekvőtámasz (kezdetekben tedd valami szilárd magaslatra a kezed) és persze étkezz rendesen, mert abból kapod hozzá az energiát. Ennyi bőven elég a tesi órák átvészeléséhez. Legalábbis olyat még nem láttam, hogy xy tud rendesen futni, de 90cm-et nem bír átugrani.
2013. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én gerincferdülésre kaptam felmentést.

Neked nincs ilyen problémád?

2013. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

neked nem kondizni kellene járnod,hanem olyan edzésre ahol fejlődhet a mozgáskoordinációd az ügyességed.

ha most elkezdenél rendesen edzeni heti 5x mondjuk kickboxot,ökölvívást,vagy crossfit-et,akkor nemcsak a mozgásod fejlődne és a teljesítményed,hanem megtanulnád az élet egyik legfontosabb alaptételét-aki nem hajlik,az törik.

ne futamodj meg,mert mindig meg fogsz ha ebből nem állsz fel és lúzer maradsz örökre!

2013. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fizesd le az orvost
2013. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az első és legfontosabb dolog ,hogy kárt ne tegyél magadba inkább állj a sarkadra ! Mindenki küzdő sportokat ír de nem csak azzal lehet megerősödni kordinációt és önbizalmat szerezni ! menj le egy tornacsarnokba ott hidd el lesz mit tanulnod a talajon a gumiasztalon vagy akárhol akik ott vannak bátrak erősek és ügyesek te biztosan tudsz majd fejlődni a segítségükkel ! ajánlom a postás tornacsarnokot tele rendes segítőkész fiatallal ! ha viszont tényleg feladtad akkor menj orvoshoz és hagyatkozz erős szív fájásra szédülésre vagy fejfájásra ami mozgás következtében jön elő. sok sikert :)


(élsportoló)

2013. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!