Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Állandó tesi felmentést lehet...

Állandó tesi felmentést lehet szerezni tanév közben is?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet
2013. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aham, nekem is az volt
2013. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de hidd el, hogy később utálni fogod magad érte, ha csak nincs rá tényleg nyomós érved (betegség/ultragyökér tanár).
2013. febr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok! acm! nem hinném, hogy nyomos ok nélkül lehet ilyet "szerezni", egész évre szóló orvosi felmentést úgy tudom csak ortopéd orvos állíthat ki, nekem sokáig részleges volt csak, aztán átírta tejesre, és kérdező az még hozzátartozik a dologhoz, hogy mivel teljes felmentett voltam, kötelező volt heti 2x gyógytestnevelésen, és heti 1x gyógyúszáson részt vennem, ami suli után volt, és osztályzatot is kaptam rá, hát nem tudom, hogy tesi óra vagy suli utáni úszás + tesi óra e a könnyebb út a lógásra!
2013. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
osztálytársamnak a bokája miatt , mert eltörött, és azért adták neki.
2013. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is divat volt középsuliban éves felmentést kérni. A haverkodósabb háziorvosok két pusziért simán adnak...
2013. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megint 2. vagyok! igen, most, hogy így mondod acm tényleg a háziorvos adta ki, miután, az ortopéd orvos "megkérte". Mindig visszakereste azt az iratot, ami igazolta a betegségem, és minden szeptemberben kiállított egy teljes felmentést, bár 6 havonta jártam ortopédiára, ahova szintén a háziorvos írta még anno a beutalót, hú de rég volt már ez :)
2013. febr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!