Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fog nőni a mellem-karom-hátam...

Fog nőni a mellem-karom-hátam ha fekvőtámaszokat, felülést, és súlyzós gyakorlatokat csinálok? (folyt. Tov)

Figyelt kérdés
felülés még 100db fekvőtámasz 400db (no kamu) bicepsz 280db(mivel nem bírom a nagy súlyt hála a sovány és hosszú karomnak 8kilóval:S),és még mást is csinálok de azoknak nem tudom a nevét?:D kérdem én ha a fekvőt jobban bírom mint a bicepszezést, ez a 2 nem fogja egymást gátolni?(fekvőt azért bírom mert sokat csináltam rég is meg most is, és 30-20anként csinálom 10-20mp pihenőkkel)ja és még mielőtt azt mondanátok hogy huhuh nem érek vele semmit, osztálytársam ugyanilyen nyurga gyerek volt 186centi és 70kilójával, azóta 1év alatt sokat fejlődött és 79kiló lett(otthon edzett)
2009. nov. 9. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ettől nem fog nőni, mert kis súlyokkal dolgozol...
2009. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pedig teljesen beszokott durranni a karom meg az egész testem is , azért csak fog nőni nem? mert csak 31es a karom
2009. nov. 9. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ettől inkább szálkásodni fogsz meg erősödni, ha izmokat akarsz válassz olyan súlyt amit csak párszor bírsz megemelni.... de itt van itt mindent megtalálsz

www.body.builder.hu

2009. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de akkor sehogyse fog nőni az izmom még kicsit se? csak a tűréshatár fog emelkedni? (azért kérdem ennyire intenzíven mert k.rva drága a konditerem 4000ft és diák létemre persze hogy szinte lehetetlen ezt fizetni
2009. nov. 9. 16:07
 5/6 Gyakor ***** válasza:
Lehet h spanod egy év alatt 9 kilót hízott de biztos nem ilyen technikával mint te. Ettől nem nagyon fogsz nőni sehova, olvasnod kéne pár alapvető dologról mielőtt elkezdesz edzeni. Ittvan a már említett body.bulder.hu vagy a tesztoszteron.hu is. Attól hogy a karod bedurran még nem azt jelenti hogy majd nőni is fog.
2009. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az izomtömeg növeléséhez nagy súllyal kell dolgozni kisebb ismétlésszámokkal. ettől az edzéstől olyan szálkás leszel h az már undorító. legalábbis ez az én véleményem, nem szeretem ha valaki szálkás, egy férfi legyen nagydarab és kigyúrt. 19/f járj el konditerembe te is, szüleiddel beszéld meg hogy fizessék a bérlet árát, vagy esetleg nagyszülőkkel felesben, az a 2 fél részéről már csak 2 ezer-2 ezer.
2009. nov. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!