Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítás alatt levettem a...

Szálkásítás alatt levettem a ch mennyiséget, de így nincs erőm rendesen edzeni. Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elméletileg ugyanolyan keményen kellene edzenem ilyen időszakban is, mint tömegelés alatt, de ez teljesen elképzelhetetlen így.. Ha csak néhány grammal veszem le a CH-t, már akkor is sokat romlik a teljesítőképességem, de jelenleg 2,5 g/tskg mellett nem vagyok képes sem ugyanolyan ismétlésszámmal, sem ugyanakkora súlyokkal edzeni. Mindenből lejjebb kellett vennem, mert nem bírom.

Ez mennyire normális és mi a teendő ilyenkor?


Sajnos extra kiegészítőkre nemigazán futja most, van fehérjém, glutaminom és ennyi. :)


2013. okt. 8. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez normális. Természetes, hogy van kis visszaesés. Mondjuk ez nálam gyakorlatfüggő, mert pl karnál, hátnál nem gyengülök, de fekvenyomásban, mellről nyomásnál lejjebb kell vennem a súlyból vagy egy picit az ismétlésszámokból.
2013. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 clint ***** válasza:
egy no fokozó segítene hidd el... milyen fajta fehérjéd van?
2013. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
no fokozó nekem is sokat segít.
2013. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Scitec whey pro fehérjém van. No fokozót beszerzem.
2013. okt. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!