Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csajok, sokan űztök valamilyen...

Csajok, sokan űztök valamilyen küzdősportot?

Figyelt kérdés
Ha igen írjátok le légyszives hogy mit,és hogy mit szerettek benne,tehát miért kezdtétek el.
2009. nov. 9. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Jitsuzom. Tetszik benne, hogy földharcban hatékony. Állóban is elég jó, de előbb-utóbb bárkit ledönthetnek a lábáról és akkor úgyis a földharc-tudás dönt. Tetszik az is, amikor nálam nagyobb srácokat is lekopogtathatok (faladásra kényszerítek). Pl. karfeszítéssel lehet, ha nem akarják, hogy el legyen törve, meg a feszítés persze fáj is. Persze sportból nem törjük el, de utcán előfordulhat olyan szitu, hogy csak az a megoldás. 17/L
2009. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előzőnek: elöször azt olvastam "Jézusom" :D

másodszor pedig: Én kung fu-zok , igaz fiu vagyok, de azért nálunk is van 1-2 lány akik elég komolyan csinálják :)

2009. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Énis :)) MMA-zok, előtte Kung-Fu. Meg buzogányozok is egy ideje
2009. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!