Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg lehet otthonról tanulni...

Meg lehet otthonról tanulni valamilyen küzdősportot? Bővebben alul.

Figyelt kérdés
1. osztálytól egész 6. osztályig karatéztam és kempoztam. Most 16 éves vagyok. Sajnos a közelben már nincs lehetőség, hogy ilyen sportokra járjak, csak baranta, de az nem nagyon érdekel. Arra lennék kíváncsi, hogy otthonról meg e lehet tanulni vmilyen fogásokat(alaposabban gondolom, hogy hatásos legyen) Érdekel az MMA is, de sajnos közelben nincs edzés. Előre is köszi.
2011. ápr. 19. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiába van alapod, új dolgokat nem fogsz jól megtanulni. Keress edzőpartnert, aki valamiben képzett, még az is jobb, mintha egyedül gyakorolgatnád, és élesben derülne ki, hogy mégsem vagy Bruce Lee.
2011. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy hol laksz?
2011. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szlovákia :D
2011. ápr. 19. 21:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra is kiváncsi lennék, hogy mit tudok, ezt hogy tudnám megtudni? Bulikba már volt részem verekedésbe, de legöbbször vagy lefogtak még előtte, vagy én szedtem le, vagy többen voltunk...Haverokkal amikor hülyéskedtünk, akkor nem voltam rossz, de azt, hogy mit is tudok, csak éles helyzetben tudnám meg?
2011. ápr. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!