Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Űzöl valamilyen harcművészetet...

Űzöl valamilyen harcművészetet, küzdősportot?

Figyelt kérdés
és szereted?
2010. febr. 14. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
2 éve járok aikido edzésre. Irodai munkát végzek és szükségem van egy kis mozgásra. Átmozgat és kondícióban tart. Szeretem a pusztakezes technikákat is de a szamurájkard az igazi kedvenc. Nem vagyok harcos nem akarok senkivel verekedni, csak mozogni egy kicsit és jól érezni magam.
2010. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Két és fél éve vagyok tagja egy MAGYAR harci hagyományőrző csapatnak. Íjak, kardok, szablyák, kelevézek, lándzsák, hajítófegyverek, bárdok, minden az eszköztárunkat képezi.

Igazából azt nem értem, hogy MAGYAR emberek miért nem MAGYAR harcművészeteket tanulnak?

2010. febr. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
01:39: magyarázd el, hogy ez mitől MAGYAR (és nem magyar) harcművészet, amit Te csinálsz. Még a MAGYAR (és nem magyar) rendben volna (úgy-ahogy, hiszen ezen ), de mitől harcművészet? Ez is egy újonnan kitalált divat valami, mint a hasonló dolgok...
2010. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Magyar Harci Hagyományűző csapat. A neve szerintem magában foglalja azt hogy vajon miért MAGYAR. Egyébként Sakkozok :D :D

Ui: Nem a kettővel előbbi ,,nagymagyar" voltam, csak igazat adtam neki :) Az előzőnek meg üzenem hogy tanuljon meg olvasni.

2010. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, Hagyományőrző. Még én oltogatok itt másokat, mikor én se figyelek... Mégegyszer bocs :D
2010. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ti a Barantára gondoltok!
2010. febr. 17. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az előzőnek meg üzenem hogy tanuljon meg olvasni."


- És viszont. Persze visszavonom, ha idézel tőlem ,hogy hol írtam, hogy nem magyar. Bár sejtem, hogy az iróniát nem érteted...

2010. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne mindenkinek MAGYAR (így ordibálva ahogy te írtad) harcművészetet űznie? Ennyire azért ne legyél csőlátású.
2011. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sublodarcu válasza:

Sokáig Shito-ryu karate, egy kis kungfu.

Aztán alapítottam saját harcművészetet is. :)

Az volt a neve, hogy Zankou-te kai ( a magyarkodónak: "a kegyetlen kéz útja"). Jöttek is edzésre rendesen, meg övvizsgákat is tartottunk. Aki kiváncsi rá, és szeretne egy érdekes, mindent más útból megközelítő harcművészetet tanulni, az írjon üzenetet. (Amúgy ezt már annyira nem űzöm harcosként, inkább tanítóként, karatéban pedig barna öves... leszek a nyáron.)

2011. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!