Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Duci vagyok (hasam az ami...

Duci vagyok (hasam az ami nagy, életmódváltáson vagyok rajta), de szeretnék rendszeresen mozogni. Milyen sportot vagy mozgást ajánlotok?

Figyelt kérdés
Adnátok tippeket, hogy mi az ami nem unalmas és akár naponta lehet űzni, az mindegy h szabadlevegős vagy benti. (futás kivételével bármi leeht :))
2008. júl. 5. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
szerintem ha fogyni akarsz akkor a futás a legjobb mert azt lehet naponta üzni nem is unalmas ha beteszel a füledbe egy mp3 lejátszot :D vagy az ugráló kötelezés de ha ezek se jönnek be akkor vannak trainerek mint rubint réka vagy norbi nekik is vannak jo tornájuk dvdn azo kis hatásosak lehetnek.
2008. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Görkori. Szerintem az nagyon jó. Én sem vagyok sovány, de ez nem megeröltető, de sosem tudom megunni.
2008. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Második de az és lenne, csak elírtam. Bocsi.
2008. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én jógázom,és azt nem tudom megunni.Mondjuk,nem éppen fogyásra találták ki,de néha nem árt nyújtani az izmokat,hogy végül formás legyél. Vannak olyan gyakorlatok is,amelyek karcsúsítanak.

Itt va egy hasizmokra:fekszel a hátadon,a térded behajlítva ,talpad a talajon,kezed a combon.Lassan emeldd fel a fejed,majd a törzset,míg kb.30 fokos szöget be nem zársz,kezed csúsztasd előre,és maradj így min.5 legfeljebb 30 másodpercig.Érezni fogod a hasizmok megterhelését,ha nem,nem jól végezted a gyakorlatot.Lélegezz normálisan.

Nekem nagyon bejött.

2008. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha fogyni akarsz nagyon jó a biciklizés, túrázás és a labdajátékok például a foci és a kosárlabda(nagyon ajánlom) a tenisz és a pingpong, esetleg a squash és a tollaslabda se rossz. De ha vmi izgalams dologra gondolsz ott a tánc is. de bármilyen sportot izgalmassá tehetsz ha egy két baráttal űzöd arról nem is beszélve, hogy ilyenkor jobban motivált vagy hiszen jobb akarsz lenni mint a többiek.
2008. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha túlsúlyod van, akkor a térdeid érdekében kerüld az olyan sportokat, ami ugrálással, futással járnak.

Ez persze nem pocakméret, hanem testsúly kérdése. pl 100 kg felett senki ne nagyon futkározzon, még ha nincs is zsír rajta.


A kerékpár remek alternatíva. A tehelés nem a testsúlyodtól függ. Természetben tekerni eggyet remek kikapcsolódás.

Edzőtermi súlyzós edzésekkel kombinálva csodát tud tenni.

2008. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
ajanlanam a 8 perces edzestervet melyet amerikai fitnesz edzo allitott ossze es nagyon hatasos minden nap csupan 8 perc es formas leszel ha gondolod irj emailt nekem s atkuldom ha nem tudod letolteni valahonnan a cime 8 minutes workout az email cimem foby@citromail.hu
2008. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztm is a futás a legjobb mindenki arra esküszik,de nehogy hirtelen elkezd.először csak sétálj(súllytól függ,csak ha nagyon duci vagy)ha nem,akkor pedig kocogj a szabadban:)mindenképp valami kardióedzés.ja és abiciklizés kevésbé olyan jó mint afutás.és egy tanács súllyosabbnak nagyon nagyon fontos hogy jó futócipője legyen főleg ha kezdő,mert ilyenkor hárul nagy feladat a cipőre.megkell tartania a gazdit:)izületek stb.sok sikert
2008. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!