Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szellemi aktivitás is...

A szellemi aktivitás is fogyaszt kcalt?

Figyelt kérdés

(Tudom nem a legjobb kategória, de nem tudtam hova írni és itt szoktak a legnormálisabban válaszolni:D)


Tehát a fizikai aktivitásnál elég pontosan meghatározható hogy mennyi kcalt égetünk, de pl vizsgaidőszakban amikor éjjel-nappal tanulunk viszont ülünk a seggünkön és nem mozgunk, az is éget többlet kalóriákat?



2013. okt. 13. 17:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Húha, ezt Wash kedves még le kell fátjolnod az oldal alfahímjével, sajnos beszóltál. :-) És akkor meglesz a hőátadás is Monti izmos karja által az arcod irányába. :-)
2013. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
washt nem bántjuk, ő az egyik legjobb arc. Alfahím? Max omegának elmegyek kis szódával. De jó a hasad Andi.;)
2013. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Persze, tudom, hogy jó arc.

Dehogynem, megmondták, hogy az vagy. :-)


Ja, mint egy kitömött kispárna. Na de majd egy hónap múlva, majd kirakom ide a kockás hasamat, oszt begyűjtöm a bókokat! :-)

2013. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én majd lájkolom, nyomassad a képet.:)
2013. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ok, ha majd formásodom! akkor küldök. :-)
2013. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
...:DD köszi a válaszokat:D
2013. okt. 19. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!