Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8000 m futás,34 12 alatt...

Legion kérdése:

8000 m futás,34 12 alatt milyennek számít? 27 év,186/81, férfi.

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 18:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Az kb 4.p 15mp/km atlag...rekreativ futok eseteben 5p/km vagy az alatti atlag szerintem extra!
2013. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
az egyik külföldi hadseregnél van a felvételin 8 km -es futás és később a kiképzések során is , nem?
2013. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
És,melyik az a bizonyos hadsereg?Tuti,egyre gondolunk.Amúgy a 8000 m futás teljességgel megszokott minden keményebb hadseregben,ez amolyan standard,mint a Cooper.Elsőtől kérdem,ez mennyire számít jónak,én nem vagyok hivatásos futó,de rendszeresen Cooperezek,és 8 km-ezek...
2013. okt. 18. 20:36
 4/25 anonim ***** válasza:
Hat ezt nemtudom igy "osztalyozni" vagy rangsorolni...en 6-on 25-26p szoktam futni,8-on a rekordom (amator versenyen) 32.07 felmaraton 1h.44.53 es kozepszeru vagyok a futotarsaim kozott,vannak akik 10 km-ig siman tartjak a 3.50/km tempot. De ha cooperezel akkor az nyujt nemi infot a felkeszultsegedrol...
2013. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Cooperen 3120m a rekordom,de olyan 3100 mindig megvan.Sajna a 3200 m egyszerűen nem megy,ha fejre állok sem.Van ötleted?Azért kérdem a hosszútávot,mert az teljesen más,azt is kell csinálnom,és-szerintem-többet mutat a Coopernél,ami azért rövidfutás,valljuk be.Te versenyszerű futó vagy?Azért kérdem,mert ha a te eredményed annyi,amennyit mondtál,és versenyző vagy,az enyém kicsit gyengébb,de nem vagyok versenyző,csak rendszeres-de hobbi-futó,akkor lehet,hogy az eredményem még jó is,akár?
2013. okt. 18. 22:58
 6/25 anonim ***** válasza:
Hat igen is meg nem is.Tagja vagyok egy amator rekreativ klubbnak,edzonk nincs,mindenki maga vagy a tobbiekkel edz annyit amennyit akar meg jonak lat.A klubb azert lett alapitva hogy a hasonlo erdeklodesu emberek egymasra talaljanak,nem pedig azert hogy minnel jobb eredmenyeket erjunk el a versenyeken.Inkabb a baratkozason meg a kozos edzeseken van a hangsuly. En alapvetoen bringas vagyok,turazni szoktunk a haverokkal.A klubba ugy kerultem hogy sok ismerosom tagja s gondoltam bejarok oda is mert nagyon jo a hangulat.Eleg keveset futok havi szinten (van hogy nem is futok egesz honapban) ugyhogy kijelenthetjuk hogy a meglevo kondim es allokepesegem biciklin szereztem (hozzatennem hogy eleg sokat tekerek haviszinten,es gyakran eleg komoly tempoval). Egyebkent miert fontos ez neked??Keszulsz valamire?? Tudok par edzestervet passzolni,vagy kereshetsz magad is a neten barmilyen tavra.
2013. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Katonai felvételire készülök,ezért edzem magam a rövid Cooperrel,és a hosszútávval,a 8 km-mel.Meg persze ez az életem részévé vált,mint állóképességi edzés,és nagyon örülök,hogy vannak még,akik szintén ilyenek.Cooperben ha van ötleted,a 3200 m megfutására,és a 8000 m minél jobb idő alatti lefutására,akkor megköszönném!
2013. okt. 20. 12:32
 8/25 anonim ***** válasza:

a magyar honvédséghez készülsz felvételre?

mert ott futáson kívül más dolgok is vannak a felvételin...

és a magyarnál csak a 3200 métert nézik...

2013. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem a magyart.Pár éve még az volt minden vágyam,hogy a hazámat szolgáljam,de mindig rámcsapták a toborzóban az ajtót,hogy van-e ilyen jogsi,meg olyan vizsga...A 8000 m-t azért futom,mert ez egy sztenderd,ezzel már meg lehet nézni,mennyit tud az ember állóképességben,hosszú távon.Mivel idehaza ami megy,meguntam,ezért kimegyek egy külföldi országba,ahol adnak majd nekem esélyt.Bármikor teljesíteni tudnám a MH követelményrendszerét,húzódzkodásban,fekvőtámaszban,futásban,mindenben.Túledzett vagyok én ehhez az operetthadsereghez,úgyhogy egy igazán férfinak valóval szeretnék próbálkozni...
2013. okt. 20. 16:10
 10/25 anonim ***** válasza:
Gondolom te is légionárusszuperüberkommandós csillagharcos leszel. Csak az a gáz hogy az első héten feladod a f.zba a túlképzettségeddel
2013. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!