Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék otthoni módszere...

Hogyan tudnék otthoni módszerekkel izmosodni, konditerembe járás nélkül?

Figyelt kérdés

19éves vagyok, 178cm és csak 58kg. Hízni szeretnék, de úgy hogy közben izmosodok is. Kondibérletre nincs pénz, ahol pedig meg lehetne oldani ingyen (suliban tanítás után), ott a társaság miatt nem szeretnék menni és nem is fogok menni.

Elsőként a felülés+fekvőtámasz kombóra gondoltam, fekvővel úgy tudom a karomat, vállamat, mellizmokat erősítem, felüléssel pedig a hasizmomat. A többi "számomra lényeges" testrészemet (bicepsz, tricepsz, esetleg hát)otthon (házi körülmények) között hogyan tudnám erősíteni, milyen gyakorlatottak? Az étkezést megoldom, csak sajnos akármennyit eszek nem hízok semmit, valószínűleg az anyagcserémmel van valami.

Előre köszönöm a válaszokat :).


2009. nov. 11. 21:15
 1/4 A kérdező kommentje:

sry, van benne egy két elírás, álmos vagyok :).

*milyen gyakorlatottal?

*otthon, házi körülmények között

2009. nov. 11. 21:18
 2/4 A kérdező kommentje:

**házi gyakorlatoKKal

Harmadjára csak sikerült -.-

2009. nov. 11. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
szia,én is itthon izmosodtam meg,én aerobicozom:) csinálj fekvötámaszokat,felüléseket,fussál,csinálj hasizom erösítő gyakorlatokat,térd emelő gyakorlatokat,mellizom és hátizom erösitő gyakorlatokat.remélem tudtam segíteni,ja és elöször egy héten 2x csináld a gyakorlatokat és mondjuk mindenböl csak 20-20-at aztán utána levö héttöl emelheted a felülések számát a futás idejét,hosszát de az elején ne csinálj rögtön pl.100 felülést mert nagyon elfogsz fáradni ezt lassan fokozatosan kell elkezdeni és ha egy héten rendszeresen kb 3x vagy akár 1x aerobicozol,tornázol akkor egy olyan 2 hónap után már izmosodni fogsz ,ha pedig egy héten 5x-7x is tornázol akkor már egy hónap után lesz eredménye viszont igy fogyni fogsz tehát ha hizni is szeretnél vagy nem akarod leadni a kiloidat akkor egy héten max 2x aerobicoz.
2009. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

:D

legjobb az lenne ha szereznél 2 egykezes sulyzót 10 kg körülit és azzal tudnád tolni.beosztanál 1 hétre 4-5 edzést a többi pihenőnap.étkezésre odafigyelni,gyakorlatokat nézz neten sok midnent ellehet érni 2 súlyzóval.felülés és főleg a fekőtámasz mehet.nem kell egyből túlerőltetni magad,csak szépen fokozatosan.

2010. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!