Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzés eredménye mikor lesz...

Az edzés eredménye mikor lesz látható az emberen?

Figyelt kérdés

elhatároztam hogy így 16 évesen neki állok kicsit erősíteni.a fegyenc edzés alapján csinálom.most ott tartok 3x20 fekvő(napi kétszer[3x kéne de azt nem tudom megvalósítani]) lábemelés 3x35 (napi 2x ez is) gugolás (3x50 napi 2x) húzódzkodás ez még csak 3x10 (napi 2x)


ennek mennyi idő kell hogy látható eredménye legyen?


és enni előtte vagy utána kell?


2013. okt. 21. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem olvasd el még egyszer a könyvet, mivel valamit nagyon elnézhettél. Egy nap csak egyszer kell edzeni, hacsak nem nyomsz mellé valami cuccost. A fegyenc nem arra van, hogy izmos legyél, hanem hogy ERŐS. Persze ez is relatív. És nem azon múlik, hogy milyen izmos leszel, hogy mennyi ismétlésszámot csinálsz, hanem az étkezésen. És nem a nagy ismétlésszámtól lesz nagy izmod, hanem a kis, de max. megfeszítettségben elvégzett gyakorlattól.

Előtte 2 órával egyél, rendes kaját, esetleg fél órával edzés előtt egyél meg egy banánt(vagy almát, vagy valami ilyesmi). Edzés után finom, fehérjedús kaját egyél. Olvass utána a neten.

2013. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igen csak átfutottam és köszönöm a a tanácsokat
2013. okt. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!