Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha napi 30-60 perc aerob...

Ha napi 30-60 perc aerob mozgást végzek, akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés

számolom a kalóriákat,de az édességet, lisztet és a cukrot nem nagyon tudom mellőzni az étrendemből,

és otthon is mozgok a sulis tesiórák mellett, de ez inkább erősítő mozgás szóval nem igazán jó fogyásra(felülés, guggolás, fekvőtámasz, stb)

de ha napi fél/egy órát aerob mozgok akkor fogyhatok, nem ?

16L



2013. okt. 26. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz, de jó lenne odafigyelni az étrendre, főleg az ilyen egyszerű ch-k mennyiségére. Enélkül lehet elég nehéz lesz.
2013. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már egy ideje próbálok ezekre figyelni, de otthonról viszem az ételt és nem nagyon tudok válogatni mert testvéreim is vannak és ugye amit ők esznek azt kell nekem is...

de azt tudom, hogy az édesség evése az én hibám, ezen már próbálok javítani, helyette inkább megiszok 3 dl vizet és eltelítődöm..

2013. okt. 26. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
De azt otthon is nyugodtan elmondhatod, hogy a csupa fehér lisztes péktermék helyett lehetne váltani inkább teljes kiőrlésűekre. Nem drága, ráadásul egészségesebb is, a fehér liszt a közétkeztetésben elég nagy bűnös a sok cukorbetegben.
2013. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezzel a mozgásmennyiséggel kalória mínuszban leszel, akkor fogysz még akkor is, ha nem pont a megfelelő kajákat eszed. De nem árt rendbe tenni az étrendet.
2013. okt. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm:)
2013. okt. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!