Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet vagy hülyeség?...

Ez jó ötlet vagy hülyeség? (diéta)

Figyelt kérdés
Tehát nyár előtt szeretnék egy rövid diétát. A hasamon van egy minimális zsírréteg, azt szeretném leszedni, hogy látszódjanak a kockák. Mivel tényleg csak kis mértékű, szerintem egy rendes diétával olyan 2 hét, nagyon maximum egy hónap lehet. Na de a kérdésem, hogy az jó ötlet-e, hogy arra a két hétre elhagyom a súlyzós edzéseket, mivel minimalizálni akarom az izomveszteséget. Az a két hét kihagyás nem hiszem, hogy sokat számítana (izomleépülés szempontjából) és még pihenésnek is jó. Vélemények?
2011. febr. 11. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Az izom akkor épül le ha nem használják/nem kap elegendő tápanyagot.Nagyon nagy hülyeség amit irtál,ugyanúgy edzz abba a 2 hétbe is.
2011. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg amúgy Vegyél Glutamint,BCAA-t,és sok fehérjét egyél abba a 2 hétbe.
2011. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, de szerintem, írtam is, hogy két hét kihagyás semmit sem jelent leépülés szempontjából!
2011. febr. 11. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség. ha esetleg nézed a bbtv-t akkor láthatod, hogy a versenyzők is edzenek diéta alatt, jó persze versenyzők, de akkor is. én a helyedben edzenék, esetleg kicsit változtatnék az edzésen, és beiktatnék heti 3-4-5 kardiót. így van rá esély, hogy 2-4 hét alatt szép eredményt érj el. tápanyagszükségletet számold ki, nagyon kevés ch, sok fehérje. diétánál a szója és a kevert fehérjék is tökéletesek. stb..
2011. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, a versenyzők természetesen edzenek, nem tudom náluk azonban milyen hosszú egy diéta, de biztos nem két hét, de még csak nem is egy hónap!
2011. febr. 11. 17:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként meg étrend meg minden megvan, csak a súlyzós edzésekre vonatkozik a kérdés.
2011. febr. 11. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
én is akartam mondani csak elfelejtettem, igaz már írták, de ha teheted akkor glutamin, bcaa és sok fehérje. még mindig azt mondom, hogy a súlyzós edzés ugyanúgy kell, és a kardió is. alapvetően az izmot leépíti a szervezet ha nincs használatban, hogy ez diéta alatt jó-e vagy sem azt pontosan nem tudom megmondani, nem vagyok szakember, de én nem hagynám el, még csak két hétre sem.
2011. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!