Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felülés + diéta, jó ötlet?...

Felülés + diéta, jó ötlet? További lent

Figyelt kérdés

Sziasztok 18 adik napja hogy elkezdtem felüléseket és még + hasi gyakorlatokat csinálni, már szépen ment le a hasamról, de most eldöntöttem hogy mellé még diétázni is fogok, erről annyi lenne a kérdésem hogy ez mennyire jó ötlet? Mindenképp kockahasat akarok (nem az a nagyon kigyúrt kocka has hanem csak ilyen simát) és szerintem már nem vagyok messze tőle mert elég kemény a hasam már csak ugye előtte az a zsírréteg, ezért is gondoltam hogy elkezdek diétázni mellé..


Szerintetek így menni fog?


2013. okt. 30. 13:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az összes női magazinos diéta csak arra jó, hogy kevesebbet mutasson a mérleg, és hogy ruhában úgy-ahogy jól nézz ki (jobban, mint egy kórosan elhízott), hogy ez adjon némi kis eufóriát.


Ha ennek fejében elfogadod az egészségtelenséget, a teljesítőképességed romlását, és azt, hogy teljesen még így sem leszel valószínűleg megelégedve az alakoddal a fent említett okok miatt, csakis akkor valóak neked.

2013. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ember, nem érted. Először is, férfi vagy? Úgy akarsz kinézni, mint Christian Bale a The Machinist-ben?


Izmosodni nem könnyű, nagyon nem az!

Attól nem kell félni, hogy edzel kettőt és másnapra "nagy kigyúrt csávóként" ébredsz. Majd rájösz.


Olyan ez, mint egy nehéz egyetem kara: nem tanulhatsz csak annyira, hogy éppen meglegyen a kettes. Nem, tanulsz orrvérzésig, és lehet, meglesz a kettes.

2013. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Még a végén a kockahas lehagyja a bicepszet! Elképesztő fight! Citromdiéta? De jó, hogy nem veszek ilyen szar újságokat! :-)
2013. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Értem:) a citrom diétához pedig annyit fűznék hozzá hogy így gondolkodtam amikor megláttam:


Ugye ha mindenkinek kockahasa van csak a zsírréteg eltakarja, akkor diétázni kell hozzá és eltűnik a zsír és ugye lehetne látni a kockahasat, de hát akkor tévedtem.. Akkor nekiállok szálkásító diétázni de mellette még edzeni is fogok hasra és meglátjuk mennyire lesz eredményes, köszönöm mindenkinek a rám fordított idejét!:)

2013. okt. 30. 14:46
 15/19 anonim ***** válasza:
2013. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ez a mindenkinek kocka hasa van, csak a zsír eltakarja dolog meg nem tudom mi. Kb. akkora igazság, mintha azt mondanánk, mindenkinek van bicepsze, vagy mindenkinek van mellizma.

Igen, oszt? Zsír nélkül mindenkinek látszik is? Nem, ezért edzünk rá, ahogy hasra is. Minek volnának már ugyan a világon különben hasizomgyakorlatok?


Citromvízdiétával pedig még a maradék hasizmod is végletekig leépülne.


Citromvizet meg annak, akinek ilyen a felfogása: http://www.youtube.com/watch?v=h4wjQrV5A1c

2013. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igazad van, köszönöm szépen a segítséget:)

És még annyit szeretnék kérdezni hogy ha szálkásító diétázok:

(Szálkásító diéta: napi 3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch). )


És plusz mellé edzek is hasra akkor az eredmény együtt fog érkezni majd? Mármint úgy értem hogy nem kell abbahagyni majd az edzést és tovább diétázni csak, hanem együtt kell csinálni és az eredményt majd ugye lehet látni?


Vagy ez teljesen egyénfüggő hogy ki milyen gyorsan tud lefogyni vagy ki milyen gyorsan tudja növelni az izmait meg stb..

2013. okt. 30. 15:07
 18/19 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta alatt nem igazán nőnek az izmok. A hasizmodat tudod majd valamelyest tónusosítani, mert kicsi izom, kevésbé érzékenyen reagál a tápanyagmennyiségre, de ilyenkor igazából az történik, hogy fogyunk zsírból és izomból is szimultán, ez utóbbit próbáljuk kordában tartani a sok fehérjével és az erősítő edzéssel, azaz az izomépítő jellegű edzést sosem hagyjuk abba.


Szálkásításnál pedig heti fél és egy kiló közötti fogyás a követendő érték, a ch-n változtassunk, ha ettől eltér.


Valójában a tömegnövelést szokta követni a szálkásítás. Biztos, hogy neked fogynod kell?

2013. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igen sajnos főleg csípőről kéne lefogynom igazából hasam elég jól néz ki meg ugye edzettem előtte is és eléggé keménynek tűnik már a hasfalam de még a zsírréteg mindig előtte van, esetleg úgy nem lehetne megpróbálni hogy először diétáznék amíg eltűnik a zsír és aztán majd rágyúrni ha nem leszek elégedett még a hasammal? Bár így nem tudom megmondani hogy mennyi izom lehet a hasamon de szerintem van azért rajta


(Természetesen a diéta közben edzenék keveset hasra de nem ilyen sokat mint most)

2013. okt. 30. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!