Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen vacsorát szoktatok...

Milyen vacsorát szoktatok fogyasztani? (DIÉTA nem fogyókúra)

Figyelt kérdés
Életmódváltás. Szóval szeretnék ötleteket hallani, hogy ti miylen finomságokat falatoztok esténként. Lehet vacsora, esti edzés előtti/utáni. Szeretném felújítani a kis receptes füzetem.

2013. szept. 26. 09:58
 1/10 anonim válasza:

- mindenféle krémek zöldséggel (tonhalkrém, tojáskrém, cukkinikrém, fetakrém...)

- omlett sonkával, sajttal, zöldségekkel

- virsli (én Wiesbauer-t szoktam venni, annak 90%-a hús és nincs telenyomva szarokkal)

- grillezett hús vagy grillezett sajt salátával

- mindenféle saláta-variációk

- tortilla (én update pékségben szoktam venni "norbisat"), el lehet készíteni hamis pizzának vagy megtölteni és feltekerni hagyományos módon

- túrófasírt (túró+zöldfűszerek+zabkorpa annyi hogy formálható legyen, kis korongok kevés olajon megsütve) fokhagymás tejföllel, zöldségekkel

- édességnek "tejbezabi" (mint a tejbegríz, csak zabkorpával), cukormentes lekvárral vagy kakaóporral

2013. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

+

főtt tojás salátával

főtt hús paradicsom mártással

lecsós szelet

lecsó

zöldséglevesek májgombóccal

paradicsomos hal

céklás almás tojássaláta

túrókrémmel töltött sonkatekercs

kaszinó tojás

öntött karfiol

sült tök

darált hússal töltött tök, hagyma, gomba stb

lecsós máj

fahéjas almás túrókrém

2013. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. :)
2013. okt. 14. 21:33
 4/10 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül ahogy átfutottam én kb. csak az updéteseket és a tejeseket nem eszem - és nem is ajánlom.


Táp.

2013. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó, a norbi-féle cuccokkal alapból nem foglalkozom. Meg a tejjel sem, az csak bociknak való. :D

De köszi a hozzászólást!

2013. nov. 8. 18:15
 6/10 Vörösnefelejcs ***** válasza:
A kókusztej nagyon jó, és a paleóban is benne van (meg a thai kajákban). Mindenben jó tejföl, tejszín helyett, én leveshez is használom, tetszőleges zöldséggel össze botmixelem. Vacsorára jó, kenyér nélkül, vagy lazacra, rizzsel.
2013. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

LÁÁÁJK! :)


Tápi.

2013. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
"A tej bociknak való"? IQ bajnok a tehén vizet iszik. -.-
2014. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 03-14 16:43,

először is megkérnélek, hogy ne offolj, másodszor pedig szükségét érzem egy kis kiegészítésnek, az ilyen gyengébb elméjűek miatt: a TEHÉN teje a BORJÁNAK való.

2014. márc. 17. 09:19
 10/10 anonim válasza:

8/9-es iq-párti komment'nek extra "like"-ot ajánlanék.

(nagyon szeretem a tejet)

2014. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!