Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megelőzhető a hízás betegségre...

Megelőzhető a hízás betegségre szedett szteroid mellett?

Figyelt kérdés
Hamarosan szteroidot kellesz szednem egy betegségre. Sajnos nem 1-2 hetes kúra lesz, hanem több hónapig eltartó, lehet, hogy egy évig is. Tudom, hogy sok mellékhatása lehet, főleg hízás. Ha én eljárok mellette mozogni, pl spinning és futás megelőzhetem a hízást? Vagy milyen mozgás ajánlott? Tudom az étkezésre is figyelnem kell, de tudom hogy javarészt meg tudom majd állni, hogy ne egyek össze bármit.
2013. nov. 10. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
az a baj ezzel, h ezek ált kortiko szteroidok, amik a test kortizol szintjét is nagyban befolyásolják...lehet h gyulladás csökkentésre nagyon jók, de az anabolikus folyamatokat lerontják, és elindítják a testben a zsírfelhalmozást.
2013. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt, kíváncsi vagyok milyen betegséged van, amit kizárólag szteroidokkal lehet kezelni.


Tehát várom a legdurvább sokízületi gyulladást, hogy aztán leírhassam hogyan is kezelik azt gyógyszerek nélkül.


Valószínűleg az alternatív 'kezelés' gyógymód lesz a módszer arra is, hogyan ne hízz el.

2013. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ízületi gyulladásom van, azzal valószínűleg mozogni sem bírnék, és nem azon agyalnék, hogy mit sportoljak, hanem tüdőbetegségem, Tüdő sarcoidosisom.

Mivel nem első stádiumu, ezért nálam már nem jöhet szóba a spontán gyógyulás és ha nem kezelem csak rosszabb lehet.


[link]

2013. nov. 11. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem beszélek angolul.......
2013. nov. 11. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Kitalálunk valamit. Ha más nem, a szteroid 'kúra' káros hatásait ellensúlyozandó :)
2013. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!