Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt így lehet? Curves -..

Edit07 kérdése:

Ezt így lehet? Curves -..

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2013. májusában elmentem egy Curves edzőterembe... tetszett, meggyőztek, jó beszélőkéjük volt ...

Aláírtam egy szerződést... nem kaptam belőle példányt, nem nagyon foglalkoztam vele. 2013. 7.-tól nem tudtam járni mert sérvem lett, és anyagilag sem úgy alakult a helyzet.

Erre jön egy levél, benne a szerződéssel, és hogy azonnal fizessek visszamenőleg is mert akár járok akár nem fizetnem kell a havi tagdíjat. Közte volt egy olyan papír amit még csak nem is láttam eddig.


Ezt lehet így? Kell akkor is fizetnem ha nem is járok. Ezeket nem mondták el....


Mit tudok tenni???


Normális válaszokat kérnék szépen :) a negativitás nem kell... abból van elég :)



2013. nov. 14. 13:56
 1/2 Lacibb válasza:

Szia!

Sajnos az igaz, hogy attól még, hogy nem jársz, a tagságod addig él, amíg te le nem mondod.

Jártam már én is így, hogy nem kaptam szerződést, de én mielőtt elköltöztem volna a környékről, besétáltam és lemondtam a tagságom.

Ha lesérülsz akkor meg telefonon szokás értesíteni őket arról, hogy mi a helyzet.

Az mondjuk szemétség volt tőlük, hogy most küldték a levelet, nem értem miért nem az 1. vagy a 2. elmulasztott havi fizetés után értesítettek. Lehúzás szaga van.

Jogi szempontból nem tudom, hogy hogy működik, de mivel te aláírtad a szerződést, akkor azt kell megnézni, hogy korlátlan időre van e aláírva vagy 1 hónapra. Ha korlátlan időre, akkor sajnos náluk az aduász.

Bonts szerződést mihamarabb a további fizetés elkerülése végett. Drága tanulópénz volt :( .

2013. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ja... drága :(
2013. nov. 16. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!