Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miben változtassak az edzésemen?

Sága kérdése:

Miben változtassak az edzésemen?

Figyelt kérdés

A fegyencedzést csinálom,jó magaviseletet.Az erőm az nőtt rendesen,és a gyakorlatokba is viszonylag jól haladok,de valahogy a forma az elmaradt.Nem szeretnék nagy dagadó izmokat,csak formásat,egy athletikus testet.

Arra gondoltam,hogy lehet az egyfajta gyakorlat izomcsoportonként kevés?Lehet kipróbálnám a madbarz.com routinokkal vegyíteni,így pl toló napon lenne több féle gyakorlat,így eredményesebb lennék?



2013. nov. 22. 12:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja a 2g ebből 3g abból ilyen diétákat ne írjatok légyszi mert nem tudok egy nap csak 3x enni és annak is örülök ha van rá időm,mert kereskedelembe dolgozom és akkor eszek amikor mondják,hogy van rá idő.De ezen belül igyekszem változatosan enni.
2013. nov. 22. 12:09
 2/3 anonim ***** válasza:
hát a fegyenc edzéstől nem leszel nagyobb max ha már több éve csinálod. arra ott vannak a hibrid edzés tervek kondi+fegyenc
2013. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom,csak kondiba most már anyagi és idő okokból nem tudok lejárni.Ezért próbáltam abból okoskodni ami van.Köszi a választ.
2013. nov. 22. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!