Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A verekedésbe a könyök, térd,...

Tyson1966 kérdése:

A verekedésbe a könyök, térd, fej a legveszélyesebbek miért? Azért mert váratlan?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mike neked ezt tudnod kéne.
2013. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden fegyver veszélyes, nincs legveszélyesebb. Attól függ mire és hogyan használod.

Ha nem tudsz bánni vele, akkor nem veszélyes.

2013. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én ha olyan közel vagyok már hogy tudok könyökölni akkor inkább már felütést vagy horgot ütnék. amúgy meg utcán vagy ringben? mert utcán én pl farmerban meg se próbálnék térdelni.
2013. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónál a pont. Minden helyzet kérdése és harcos kérdése. Az én könyököm pl. szintén nem veszélyes, mert egyszerűen nem tudom használni (mondjuk ezzel hülyeséget írtam, de jó példa)
2013. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ja, ha már olyan közel vagy akkor inkább ütsz egyet fejre vagy, ha tényleg vérremenő a helyzet akkor felütés az orra, bár ez csak tényleg akkor érdemes, ha utcán rádtámadnak és látszik rajta, hogy nem csak megverni akar, hanem szétverni, mert ebbe bele is halhat. Tehát ez tényleg csak végső eset.
2013. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az orr nem csúszik fel az agyba felütéstől..ez csak legenda.

A fejelés lehet meglepő húzás az tény. De csak ha tudod, melyik részével fejeld meg. Ha nem, akkor inkább rád nézve veszélyes.

2013. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Testközelből könyökkel sokkal nagyobbat tudsz csapni mint ököllel.
2013. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval értek egyet.:)
2013. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudsz. Ha ezt tanultad. Rendesen, nem csak fél órán át, zsákon megmutatták hogyan kellene. Elvben tudsz, lehetőség van rá. Ha értesz hozzá.
2013. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!