Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kivitelezhető szerintetek?...

Kivitelezhető szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nos, én labdarúgóedző akarok lenni, és sok könyvet olvastam a témával kapcsolatban, edzők életrajzát, jegyzeteit, utánanéztem a dolgoknak, de igazából most nem is ez a lényeg. A fő kérdésem az lenne, hogy vannak kisebb csapatok és vajon az ottani ifjúsági edző, aki mondjuk kicsiket edzi ez alatt értem a 10-11 éveseket, vajon engedi-e, hogy segítsek neki edzés közbe, akár csak bójákat elvinni, figyelni, ilyen dolgokat csinálni. Persze pénz nélkül. Szóval szerintetek az ilyen lehetséges? Előre is kösszönöm a válaszotok.

2013. nov. 25. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de az edzők nem így születnek. Az edzők 99%-ban jó képességű ex focisták. De néha, már azt is látni, hogy 20éves korába edzi valaki a fiatalabb korosztályt (8-12), mert régóta annál az egyesületnél van és jó játékos.
2013. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Boccs, hogy ezt írom, de ez hülyeség. Nem egy külföldi és nem is egy NB1es edzőnek nincs semmilyen futballista múltja. Szóval semmi köze hozzá.
2013. nov. 25. 20:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyiban igazad van, hogy nyilván előbb alkalmaznak egy futballistát, de attól egy kívülálló lehet ezerszer jobban érti a játékot, mint egy focista.
2013. nov. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!