Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fejlődni gyorsab...

Hogyan tudnék fejlődni gyorsabban karra? 22/L

Figyelt kérdés
fél éve edzek teljes testre.Lábra,fenékre,már van azért változás,de a karomon egyszerűen nem veszek észre semmi változást,csak annyit,hogy vékonyabb lett,amit nem is szerettem volna,hanem izmosítani.normális kajákat eszem,odafigyelek a fehérjebevitelre is,ha sütit eszem vagy édességet, azt is egészséges cuccokból készítem el,próbálok hízni kicist,de sajnos mindig úgy sikerül hogy hasra rakódik le meg csípőre,és hiába edzek rendesen,a karom ,vállam aránytalanul vékonynak keskenynek tűnik a has,csípőhöz képest.hogyan tudnám kicist szintbe hozni? így is többet eszek,mint ami a tömegnövelő étrendben van,már nemtudom mit találjak ki.
2013. nov. 27. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Variáld az edzéseket. Ideje áttérni az osztott edzéstervre. Így egy-egy edzésen csak 2 izomcsoportot dolgoztatsz majd meg, de akkor keményen, több gyakorlattal.

Elegendő terhelés kell, akkora súlyokkal, amikkel éppen megy 10-12 ismétlés az egyes sorozatokban.

2013. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kb 3 -4 hónapja áttértem rá,és 10-12 néha 8 ismétléssel végzem a gyakorlatokat,és tényleg annyira lefáradok ,hogy van mikor a shakert alig bírom felemelni,:D ezért nemtudom mit tudnék változtatni,súlyzókkal edzek csak,de szerintem azért nem feltétlenül szükségesek gépek az eredményhez,más is ért el így szép eredményeket,variálom is agyakorlatokat,dehát nem som változás van,vagy csak én nem látom .D van aki fele ennyi idő alatt többet fejlődött és még a kaját is leszarja mit eszik,én meg odafigyelek mégis minimális,hát bosszantó :D
2013. nov. 27. 17:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Írd le az étrended, mit eszel, akkor okosabbak leszünk
2013. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem fontosak a gépek, én most mentem vissza két év után terembe, de itthon is tudtam tartani a formát szabad súlyokkal. Nálam pont a kar a legjobb. Nőknek sokkal nehezebb fejlődni, mivel kb huszadannyi tesztoszteront termeltek, mint egy férfi.

Nem tudsz mit tenni, eddz továbbra is változatosan és figyelj az étrendre.

2013. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
reggelire többnyire mindig 50-60 gramm zabpehely és egy adag scitec fehérjepor,tízóraira: teljes kiőrlésű kenyér 1-2 szelet ez változó van hogy 2-3 főtt tojással paprika,vagy körözöttel de azt is natúr joghurttal csinálom tejföl helyett,ebédre :általában mindig párolt csirke rízzsel,vagy durumtésztával,brokkolival,bár a brokkoli nem mindig játszik,mert annyira nem szeretem.van hogy kukoricát teszek a rízsbe,délután van mikor megeszem 1-2 almát vagy valami gyümit,de ezt van,hogy délelőtt fogyasztom.uzsonnára általában ez edzés előtt van ilyenkor is csirke rízzsel,utána fél adag fehérje.aztán edzés utána egy turmix + egy kis carb f bele,aztán megint egy kis csirke,vacsira pedig általában túróba elkeverek fél adag fehérjeport,nem mindig sikerül sovány túrót vennem,mert nem mindehol a kapni,ebből kb 125-150 gramm,jah és a rízshez hozzákeverem összvissz 1-2 kanálnyi lenmagolajat is.kb ennyi
2013. nov. 27. 17:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedig nem tűnik rossznak az étrend. Sajnos a genetika behatárolja az embert.
2013. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi! amúgy komolyan mondom már egy egész receptes könyvet írhatnék mert lassan minden sütinek kitalálom egy egészséges változatát,amihez semmi cukrot nem teszek meg lisztet max nagyon kevés nyírfacukrot,de van hogy még azt sem,csak fehérjeport.már kiötlöttem a rafaellot is és tök fini lett,tehát ha az emberben van egy kis kreativitás megoldja simán :D akkor azt mondod azért,idővel látszani fog? tudom a genetika keze nagyrészt benne van,dehát ráérek,csak jólenne ha 1 év múlva azért lene valami eredmény :D
2013. nov. 27. 17:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz még, hogy megemeled a szénhidrátot, így lehet, hogy jön egy kis zsír is, de izom is lesz. Nem tuti, hogy most kalória pluszban vagy.
2013. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elég jó ez így ránézésre hobbi szinten. De ha hónapok óta azt mondod nem fejlődsz, akkor rá kéne nézni a makró mennyiségekre, fehérje, szénhidrát, zsír. De az is lehet, hogy nem ad elég stimulációt az otthoni edzésed, nem tudom.


Ha esetleg vannak gépen összeírva receptjeid nincs kedved elküldeni?:D

Hátha én is tudok valamiben segíteni:D

2013. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az baj,hogy nem szoktam leírni,mindig csak spontán csinálom a kajákat,sütiket,de asütibe liszt helyett zabpehely van vagy egy is kókuszliszttel megspékelve,meg kevés kókuszolaj,dió vagy mák kis antúr yoghurt bele,vagy tojás,kevés tej,iylesmik kerülnek bele.és hogy legyen benne valami édes úgy szoktam emgoldani,hogy a sütire csorgatok kevés vízben kikevert vaníliás fehérjeport,és így tök fini,nekem elég édes így
2013. nov. 27. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!