Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taposógép rendszeres használat...

Taposógép rendszeres használatáról mi a véleményetek/tapasztalatotok? Megéri beruházni rá? Ért el valaki látható eredményt vele, aki nagyjából velem egy testalkatú? 17L/163/61

Figyelt kérdés
a mozgást persze megfelelő étrenddel, kiegészítve szobabiciklivel és ugrókötéllel

2013. nov. 29. 22:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Milyen az a megfelelő étrend?
2013. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
szerintem megéri! nagyon jó kis gép. bár nem tudom,hogy menniybe kerül..de ha 100 felett inkább járj terembe
2013. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

szálkásító étrend mellett :)

ilyesmire gondoltam :

[link]

2013. nov. 29. 23:14
 4/23 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy bármit is tudna amit a különböző kivitelezésű guggolások ne tudnának. De hát közeledik a Karácsony, és fogyasztói társadalom vagyunk. Valamit úgyis vásárolni kell.
2013. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Akkor jól van. Viszont tőlem lebeszélő választ kapnál. Szobabiciklivel és ugrálókötéllel már teljesen jó aerob edzést tudsz végezni. Sőt, egy fajta aerob edzés is elég, nem muszáj többfélét végezni.

Mellesleg panelben zavaró tud lenni a stepper! Én nem venném meg a helyedben, lehetne az árát másra is költeni.

2013. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Jah én nem erre a taposóra gondoltam :d akkor lépcsőző a neve amire én gondoltam vagy valami hasonló,csak azt tapasztalatból tudom,hogy elég jól fejleszti a combot,feneket plusz meg is izzaszt! Egyik barátnőm aki kicsit kövérebb volt ők kölcsönbe kapták,és elég sokat fogyott ,mesélte,hogy naponta 40 perceket tölt rajta.
2013. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Adok egy tollat. 100 forintért. Ezt a tollat kézben kell fogni, heti 4x lejárni 2 óra birkózásra, és persze lowcarb táplálkozás kell, és a fogyasztó toll működni fog, ha néha megnyomod a tetejét.

Még 100 forintot elfogadok, ha sikerül a fogyás. Na az én ajánlatom valószínűleg egy kicsit jobb, mint az utolsó válaszoló története :)

2013. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

hmm hát eléggé megoszlanak itt a vélemények :S :D

ddrake, azért gondoltam, mert már "unom" az ugrót meg a biciklit, lassan egy éve csinálom minden nap, gondoltam valami újítás nem árthat

még egy másik válaszolónak, hogy nem panelben lakom :)

köszönöm a válaszokat, akkor még nem tudom hogy megvegyem-e/azt kérjem-e :)

2013. dec. 1. 11:18
 9/23 anonim ***** válasza:

Kérd ezt. Csak tudd, hogy az igazi edzés nem ott kezdődik, hogy taposógép/lépcsőző gép.


Egy edzésnek kritériumai is vannak. Ezért nem edzés a zumba.. bár mozgásnak mozgás. Vagy mondjuk a kravmaga.. hehe.


Egy edzés valamilyen célt szolgál, a taposógépen való járkálás egy finomított dolog, olyan mint a séta. 'Séta edzés'? Ugyan már.. A lábedzésben guggolás van, kitörés, lábemelések :)

2013. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
mellette szoktam kitöréseket (50et, súly nélkül), felüléseket (75t, 90 fokot bezáró térddel), 75 ollót felemelt fejjel :)
2013. dec. 1. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!