Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsúlyos edzésnél,...

Saját testsúlyos edzésnél, mennyire kell komolyan venni az étkezés minőségét?

Figyelt kérdés

Belekezdtem a programba, most már nem állok meg vele, viszont olvastam itt hogy nem árt elhagyni vagy lecsökkenteni a lehető legritkábbra a fehér kenyér fogyasztást, ez nem is gond mert nem vagyok kenyeres max egy-két szelet ha lemegy

Amivel kapcsolatban kérdésem van hogy, kólát mennyire ihatok?

Mogyoróvajat naponta egy kanálnyit szoktam enni, joghurt,sajt belefér kétnaponta?


2013. nov. 30. 17:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A fehérje és szénhidrát tartalmú ételeket már át tanulmányoztam, vékony alkat vagyok, és ami a pláne hogy akármit eszek nem áll meg rajtam, ezért gondoltam hogy ha engedek egy kis kólát, meg másféle butaságokat, akkor is haladhatok hisz nem hízok el, de az egészséges oldalára próbálok figyelni
2013. nov. 30. 18:37
 12/14 anonim ***** válasza:

coke zero.

Ez a srác úgy diétázott le a versenyére meg előtte a lassu tömegelést is úgy végezte hogy napi szinten ivott kb diétás löttyöket (coke zero pl, meg amerikában minden üdítőnek vaan diétás változata) és evett ilyeneket : [link]


nem az alkata miatt hanem mert pontosan tudta végig hogy miből mennyit visz be (fehérje/ch/zsír) és napi szinten egy minden szükséges tápanyagot tartalmazó átrendet tartott.


ja itt a videó a srácról: http://www.youtube.com/watch?v=ihcp1tnuK2M

2013. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most ilyet Waverről is be lehetne rakni, aki Spurlocknak a Super Size Me c. filmjére reagálva csak sajtburgert evett 1 hónapig és tovább száradt.


Nézd meg Dennis Wolf tavaly ivott light kólát a Mr.O felkészülés alatt, csak 4. lett, most viszont 3., hogy már nem ivott :D

2013. dec. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak a light cola miatt volt tuti ez olyan mintha azt mondanad hogy

Tavaly nem ittam alkoholt (es kozbe nem volt etrend) iden viszont igen (volt etrend is) es sokkal tobbet fejlodtem. Ha nem teszed hozza az etrendes reszt a logika arra enged kovetkeztetni hogy az alkoholtol jobban fejlodtel. Erted amire ki akarok lyukadni? Dennis wolfnak szerintem a felkeszuleseben nem volt minden hajszal pontosan ugyan olyan mint tavaly es nem csak a light cola elhagyasa miatt lett 3. Lehet hogy a tobbi volt most roszabb siman.

2013. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!