Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az Jó ha így gyúrok? Többi lent.

Az Jó ha így gyúrok? Többi lent.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,170 cm 56kg(elég vékony).napi 1 óra gyúrás után eszek 5 tojást és utána pihenek.Ezt ha folyamatosan csinálom lesz valami változás?(fekvőtámasz,bicepszre gyúrok súlyzokkal).
2009. nov. 22. 12:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
21%

Ha érszűkületet akarsz magadnak okozni, tökéletes a módszer!(Y)

13 évesen 170 centisként az 56 kiló nagyon kevés. Először testtömegnövelést csinálj, majd ha van egy kis húsod, kezdhetsz valamit magaddal. De még ez se gyúrás, bicepsz meg fekvő az édeskevés. Ha állóképességet akarsz növelni, kezdj el futni, de a felsőtest felfújásának semmi értelme. Azonkívül, ha gyakorlatok is érdekelnek, ajánlom a www.fitworld.hu oldalt.

2009. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod!És tömegnövelést hogyan tudnám elérni kox nélkül?
2009. nov. 22. 12:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Én gyúrok ahogy jól esik de nem értek a dolgokhoz, de szerintem az első válaszoló arra gondolt hogy először híznod kéne kicsit hogy ne legyél vézna. A fizikai állapot elkezdeni növelni, és utána van értelme komolyan elkezdeni gyúrni. Én ezt vettem le belőle.
2009. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13 évesen nem neked való még a gyúrás! Az izomzatod még csak mosz kezd kifejlődni. Egyébként heti 3 alkalomnál nem kell többet gyúrni!
2009. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem nem gáz hogy vézna vagy, egyébként ez nem véznaság csak egy normál alkat.

13 évesen még ne kezdd el, naponta lenyomsz 20 fekvőtámaszt akkor erősödsz, de többet semmiképp, és ne súlyzózz, hidd el, ez később gondot okozhat, megrogyhat a gerinced, megállsz a fejlődésben, elkopnak időelőtt az ízületeid stb. Szóval mindenképp ezzel még legalább 3-4 évet várj. És nehogy tömegnövelőzz mert azzal kicseszel magaddal rövid idő alatt!!!! Húst kell enni! De inkább legyél vékony mint egy felfújt csöcsös szar! Szóval érted! Üdv egy gyúrós

2009. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek!és ha ugy sulyzozok h nem szakadok meg,mert már érzem és leteszem ugy jo?akkor ezentul csak napi 3 gyurás(laza).:D
2009. nov. 22. 14:26
 7/11 anonim ***** válasza:
13 évesen ha valaki sport és 56 kiló az egyáltalán nem vézna. Rengeteg élsportoló van (férfi) aki 60 kiló alatt van és mégis relatív izmos, ráadásul jóval 20 fölött. Ha abban az 56 kilóban nincs zsír akkor az jó.
2009. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
amugy látszanak az izmaim mell izom,kockás has stb.,de én nagyobat akarok azoknaál:D
2009. nov. 22. 15:24
 9/11 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem 13évesen felejtsd el a gyúrást!

Mellesleg megjegyezném tömegnöveléshez nemkell "kox".:D A tömegnövelők nem egyenlők a koxxal.Tömegnövelőbe csak szénhidrát és fehérje van.

Otthon esetleg fekvőzz vagy valami ilyen csekélységeket:)

16F

2009. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

CSáó haver.Nem vagy vézna én 15 évesen voltam 55kiló,úgyhogy te eléggé jól haladsz majd afelé,hogy eléggé masszív srác legyél,2-3 éve múlva.Óvatosan edz,tehát még inkább csak ússzál és fekvőzz,húzodzkodj sokat,hetente legyen 3-4 edzésed,de még ne emelj súlyt,mert még nem kell.Én 15 évesen kezdtem a kemény edzést,azóta tolom neki de komolyabban olyan 3 éve csinálom,amikor megtanultam a dolgokat,egyél egy nap hatszor keveset,komplex fehérje és szénhidrát bevitel.


Egy testépítő 22F

2009. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!