Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha napi 4x50 felülést és 3x25...

Ha napi 4x50 felülést és 3x25 fekvőt megcsinálok valamint 4x50 hason fekve hátra felhúzást akkor lesz eredménye? Mert most karra, mellre, és hátra szeretnék rágyúrni. Kb. mikor lesz látható eredménye ha lesz? Valamint miket érdemes ennem? F/15

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb annyi ereménye lesz, hogy tesirán jól fogsz teljesíteni, amikor ezeket méritek fel!
2009. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval izmosabb nemleszek? :/
2009. nov. 22. 16:13
 3/8 anonim válasza:
hát ha kb.. 2 hétig minden nap megcsinálod ezt akkor picit igen izmosabb leszel
2009. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hét alatt? Álmodj! Ezektől az izomtömeg nem fog nagyon nőni, ahhoz nagyobb igénybevétel kell..
2009. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát erőnlétet rendben lesz, jobban fogsz teljesíteni mint az aki semmit sem csinál. de ettől az "edzéstől" ne várj semmit, izomtömeget nem fogsz növelni.
2009. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
meg ha teljesen kezdő vagy sztem neki se állj, mert nagyon nehéz lesz, és ha nem sikerül akk elmehet az egésztől a kedved...keress vmi 'nyugodtabb' edzéstervet...
2009. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én hasonlóakat csinálok, és kondiba nem járok, mégis sokan elismerik az alakom.

37-es a karom is, és szálás vagyok. 9% testzsír%-al.

185 centi vagyok és 78 kg.

És mindig ilyeneket csináltam nagyjából.

2010. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ivilicious válasza:
nekem volt egy ismerősöm, mindig csúfolták,hogy gebe meg stb, és otthon csinálgatta magának a fekvőtámaszokat meg felüléseket,ztán súlyzó,és olyan teste van,hogy wow,mintha a fél életét a konditeremben töltené
2013. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!