Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik az az izom ami a belső...

Melyik az az izom ami a belső combon legfelül van közvetlen bugyi alatt? És azt hogyan kell formássá tenni? Létezik rá valami gyakorlat?

Figyelt kérdés
Tudom, már volt a kérdés, de senki nem válaszolt rá. Köszi előre is ha valaki meg tudja mondani!
2013. okt. 23. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Leírtuk azt is, hogy hányszor, azt is, hogy mit és most még azt is, hogy milyen étrend kéne hozzá.


Mi tudunk olvasni, te nem vagy tisztában a fogalmakkal.

2013. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
100%

vastus medialis


combközelítő gép

[link]


ez a cikk szerintem segítségedre lehet

[link]

2013. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem izom lesz, hanem zsír. Nem tudsz vele mit csinálni, nincs helyi zsírégetés, és az izommunka nincs hatással az izom felett levő zsírra.

Nem kell arra az izomra külön gyakorlat, elég a szokványos guggolás, kitörés és barátai.

2013. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindjárt le leszel szavazva, mert ő nem fogyni akar...


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__4963..


dirtboy szerintem a csaj inkább az adductor csoportból gondol valamelyikre.

2013. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a puncizom :)
2013. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szavaztam le, ZÖLD kezet kapott! :P Mert normálisan tud válaszolni! nem érdekel h mit mondatok, nem akarok 51kg tovább fogyni!
2013. okt. 23. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
De csillagbogár, nem is azt mondjuk, hogy a súlyod nagy, hanem azt, hogy szerinted formátlan a combod, ami amiatt lehet, hogy kevés rajta az izom és/vagy van fölötte zsír. Például ez utóbbit azért is gondoltuk, mert azt mondtad, szálkásítanál, ami azt jelenti, leadnád a zsírt. Csak mondom, nem sértésből, de kicsit fogalomzavar volt a fejedben, ezért értettük félre. Szóval el kéne döntened, hogy akkor most szálkásítanál vagy tömegelnél, annak fényében, hogy tudod a két fogalomról, hogy mit jelentenek.
2013. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!